Niespodziankowy wyjazd

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Motylek
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:40

Niespodziankowy wyjazd

Post autor: Motylek »

mam w planach zrobić mojemu partnerowi taki wyjazd niespodziankę, dlatego zastanawiam sie nad dobrym noclegiem bo chce wyjechać do Krakowa. Z tego co udało mi się ustalić to tutaj https://redcarpethostel.pl/cennik , mają bardzo fajne pokoje i w wiele miejsc jest blisko. A według was gdzie najlepiej sie zatrzymać?
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Niespodziankowy wyjazd

Post autor: wolna »

Pomyśl również o odpowiednim ubezpieczeniu na taki wyjazd. Weź posprawdzaj sobie kilka ofert zanim zdecydujesz się na coś ostatecznie . Pamiętaj, żeby nie sugerować się ceną. Czasami warto zapłacić więcej, ale mieć pewność że w razie jakiegoś przykrego zdarzenia jest się objętym kompleksową ochroną zarówno w kraju, jak i za granicą. Z miejsc które znam zajrzeć możesz między innymi na https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/wlochy . Link dotyczy konkretnego miejsca, jednak na stronie znajdziesz wiele możliwości ubezpieczeń w zależności od potrzeb oraz miejsca, do jakiego się wybierasz.
ODPOWIEDZ