firma a reklama

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
gość

firma a reklama

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Łasica23

Re: firma a reklama

Post autor: Łasica23 »

gość pisze: ↑18 mar 2021, 10:40 Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Warto też reklamować się w internecie bo to daje bardzo dobre efekty. Do tego potrzebna jest jednak dobra strona internetowa. Warto jak robi ją dobra firma jak np. https://fantasiadesign.pl/strony-www/. Robią te strony bardzo profesjonalnie.
Awatar użytkownika
susinka
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2019, 13:00

Re: firma a reklama

Post autor: susinka »

No dla mnie prowadząc firmę, uwzględnienie budżetu na reklamę jest wręcz obowiązkowe, chyba, że chcemy by nasza oferta była nie zauważona, między podobnymi konkurencji. Tu postawiłam na agencją http://copywriting.katowice.pl/ która słynie z tworzenia ciekawych artykułów czy wpisów. To dość cenna sprawa, bo teks na dłużej pozostaje w pamięci potencjalnego klienta niż zdjęcie, a między słowami, łatwo ukryć odpowiedni przekaz.
Awatar użytkownika
leczka
Posty: 30
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:59

Re: firma a reklama

Post autor: leczka »

U mnie gadżety są bardziej dodatkiem czy może prezentem dla klientów. Ale to nie zastąpi reklamy i tutaj nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Dlatego żeby mieć dobrą promocję postanowiłam współpracować z agencją http://agencjalightup.pl/ która ma o reklamie bardzo duże pojęcie no i sporo kampanii zakończonych sukcesem.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: firma a reklama

Post autor: Liliana »

Gadżety reklamowe są ważne i bardzo pomocne przy promocji firmy, ale trzeba je dobierać rozsądnie. Zazwyczaj są to długopisy, kubki, notatniki, ale na rynku można z powodzeniem znaleźć zdecydowanie więcej rozwiązać, nawet takich mniej banalnych, które też się sprawdzą.
władek

Re: firma a reklama

Post autor: władek »

Bardzo ważna jest reklama jeśli chodzi o firmę. Dzięki niej staniecie się bardziej widoczni w sieci co przyniesie wam nowych klientów. Współpracując z https://presscontent.pl/ przekonałem się o tym na własnej skórze. Po realizacji planu, który opracowała ta firma zacząłem odnosić naprawdę wielkie korzyści.
ODPOWIEDZ