Decyzja o szkoleniu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Decyzja o szkoleniu

Post autor: Vaneska »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Decyzja o szkoleniu

Post autor: Zrelaksowana »

Pewnie, że warto brać udział w dodatkowych szkoleniach i kursach ;) Zwiększa to zawsze kwalifikacje itp. Mój mąż, który pracuje jako informatyk, zrobił sobie ostatnio Autoryzowane Szkolenie Microsoft Automating Administration with Windows PowerShell MS 10961 i dzięki temu udało mu się dostać naprawdę korzystny awans w jego firmie ;) Tak więc nie musicie mieć wątpliwości, czy warto się szkolić ;)
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 490
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Decyzja o szkoleniu

Post autor: drakarisczy5 »

W mojej firmie podjęto decyzję w sprawie szkolenia w profesjonalnej firmie, która zajmuje się wyłącznie szkoleniami. Znaleźliśmy bardzo fajną firmę - Projekt Gamma, która będzie realizowała u nas szkolenie z team building i przyznam szczerze, że liczę na merytoryczne i rzeczowe szkolenie biznesowe.
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Decyzja o szkoleniu

Post autor: Vanesca78 »

Jeżeli zdecydowałeś się na szkolenie to fajnie, bo trzeba i warto się szkolić. Mój małżonek właśnie też znalazł dla siebie interesujący kurs https://www.kursylektor.pl/kurs-na-oper ... -drogowych na operatora walców drogowych. Na pewno taka umiejętność może się przydać.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Decyzja o szkoleniu

Post autor: Liliana »

Szkolenia są bardzo przydatne, tylko trzeba je dopasować do realnych potrzeb
Martuś

Re: Decyzja o szkoleniu

Post autor: Martuś »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/scrummaster/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. To 2 dni bardzo intensywnych zajęć.
Zośka77

Re: Decyzja o szkoleniu

Post autor: Zośka77 »

Ja na przykład uwielbiam organizować imprezy, jest to moja jedna z wielu pasji. Teraz mam plan zostać reżyserem Eventów, więc zadecydowałam, że wybiorę się na to szkolenie https://emtg.pl/rezyseria-eventow-offli ... wizyjnych/ . Znalazłam firmę Emtg.pl, w której po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej, co dodatkowo mnie motywuję. Mam nadzieję, że zdobędę tam specjalistyczną wiedzę, która przyda się w praktyce.
ODPOWIEDZ