kolorowanki antystresowe

Pracujesz tak dużo, że sam już nie wiesz, jak odpoczywać? Mamy dla Ciebie najlepsze techniki relaksu, metody na pozbycie się stresu, polecenia spa i szkół medytacji.
minka

kolorowanki antystresowe

Post autor: minka »

Lubicie takie formy relakcacji jak kolorowanki czy malowanie wg numerów? Może macie coś ciekawego do polecenia? Dobrej jakości obrazy, fajne miękkie kredki, flamastry, kolorowanki?
sarunia258

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: sarunia258 »

Kolorowanki kupuję w action, mają różne do wyboru. Kredki lubię takie z astry w metalowym pudełku. Są chyba z drewna cedrowego jeśli się nie mylę. Mają ładne kolory, mocno napigmentowane. Po prostu świetna jakość :)
jolcia

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: jolcia »

Jeśli chodzi o obrazy do malowania po numerkach to Astra ma niedrogie, ale świetnej jakości. Ja mam już dwa i jestem bardzo zadowolona. Dobre płótno, farby nie wysychają od razu po otwarciu, pędzle też są ok.
Florka

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: Florka »

A po ile coś takiego jest i gdzie można kupić? Pomyślałam sobie, że to dobry pomysł na prezent na Dzień Matki, bo moja mama bardzo lubi takie rozrywki w wolnym czasie.
jolcia

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: jolcia »

Czasami bywają w biedronce, na pewno też w lepiej zaopatrzonych sklepach papierniczych znajdziesz. A jesli takiego nie masz gdzieś w okolicy to spokojnie w sklepach internetowych znajdziesz. Na szkołotece jest niezły wybór
Florka

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: Florka »

Dziękuję za polecenie, kupiłam na szkoloteka.pl, a w międzyczasie trafiłam na kilka takich z astra w Empiku, więc mam zapas. Akurat na urlop, który planuję spędzić w ogrodzie rodziców na wsi. :)
Betka

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: Betka »

U nas ASTRA świetnie się spradza w akżdym wydaniu. Ostatnio brałam te akwarelowe i pędzelkiem pięknie rozmywały się na kolorowankach. Wegług mnie to świetna opcja i na pewno kolejne też takie kupię. Ważne dla mnie że są dobrze napigmentowane i świetnie się temperują.
barbarka

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: barbarka »

A wiesz, że dostałam te kredki akwarelowe z astry na święta? Lubię rysować, malować, kolorowanki antystresowe też są świetne. Spróbuję tego kolorowania kredkami akwarelowymi, to musi dawać fajny efekt.
Gość

Re: kolorowanki antystresowe

Post autor: Gość »

Kolorowanki do druku to relaksujące zajęcie dla całej rodziny. Obecnie można znaleźć produkty przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Te dla dorosłych zazwyczaj cechują się znacznie większym stopniem skomplikowania. Potrafią przynieść odprężenie i dają dużo satysfakcji.
ODPOWIEDZ