Wszystko o wizycie u psychiatry

Borykasz się z problemami? Szukasz pomocy i nie wiesz, gdzie ją znaleźć? Podpowiemy, jak znaleźć dobrą poradnię psychologiczną, odpowiedniego terapeutę i jak poradzić sobie z chorobami natury psychicznej.
Awatar użytkownika
Rozamunda1971
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 1:43

Wszystko o wizycie u psychiatry

Post autor: Rozamunda1971 »

Witajcie. Mam zamiar po raz pierwszy odwiedzić specjalistę, jakim jest psychiatra Łódź. Chcę się do tego jak najlepiej przygotować, więc przydadzą mi się rady osób, które mają to już za sobą. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i wskazówki!
krótka

Re: Wszystko o wizycie u psychiatry

Post autor: krótka »

Taka wizyta w poradni Medis https://www.medis.pl/uslugi/uslugi-kome ... sychiatra/ zwyczajnie postawiła mnie na nogi. Warto się odezwać, gdyż to właśnie za ich wsparciem zaczęliśmy zwalczać kłopoty które to trapiły mnie od dłuższego czasu a jednak troche się tego nazbierało. W moim przypadku była to potworna nerwica natręctw, ale da się z tym wygrać!
Kamila34

Re: Wszystko o wizycie u psychiatry

Post autor: Kamila34 »

Hej. Konsultacji w poradni zdrowia psychicznego nie należy się bać ani krępować. Po pierwsze nikt Cię do terapii nie zmusi, po drugie jest to zwyczajna rozmowa, często też pierwsza wizyta opiewa wykonanie testu w kierunku ewentualnych zaburzeń osobowości. Mój partner miał robiony taki test w jednej z placówek Harmonia LUX MED co ułatwiło specjalistom indywidualne dopasowanie psychoterapii. Chodzi na nią chętnie- ku własnemu zaskoczeniu, bo początkowo był nastawiony sceptycznie. Ja widzę efekty, on chyba też. Lepiej panuje nad emocjami, uporał się z uzależnieniem od hazardu nie popadają w żadne inne.

laktoferyna blf 100 opinie
Kamila34

Re: Wszystko o wizycie u psychiatry

Post autor: Kamila34 »

Hej. Konsultacji w poradni zdrowia psychicznego nie należy się bać ani krępować. Po pierwsze nikt Cię do terapii nie zmusi, po drugie jest to zwyczajna rozmowa, często też pierwsza wizyta opiewa wykonanie testu w kierunku ewentualnych zaburzeń osobowości. Mój partner miał robiony taki test w jednej z placówek Harmonia LUX MED co ułatwiło specjalistom indywidualne dopasowanie psychoterapii. Chodzi na nią chętnie- ku własnemu zaskoczeniu, bo początkowo był nastawiony sceptycznie. Ja widzę efekty, on chyba też. Lepiej panuje nad emocjami, uporał się z uzależnieniem od hazardu nie popadają w żadne inne.
vunderba

Re: Wszystko o wizycie u psychiatry

Post autor: vunderba »

Do psychiatry chodziłam kilka razy ale jednak ten prywatny był dużo lepszy niż ten na nfz, dużo bardziej pomógł. Więc tak też wam polecam chodzić na wizyty, tu https://zdrowie.pzu.pl/ macie takie prywatne placówki, zobaczcie na ich ofertę.
Gość

Re: Wszystko o wizycie u psychiatry

Post autor: Gość »

Jeśli chodzi o dostępność do usług medycznych w zakresie zdrowia psychicznego, to sektor prywatny w ostatnich kilkunastu latach dynamiczne się rozwinął. Polecam sprawdzenie na stronie https://psychologuj.pl możliwości skorzystania z konsultacji psychologicznych, psychoterapii bądź umówienia się na wizytę u psychiatry.
ODPOWIEDZ