Wróżka na problemy emocjonalne?

Borykasz się z problemami? Szukasz pomocy i nie wiesz, gdzie ją znaleźć? Podpowiemy, jak znaleźć dobrą poradnię psychologiczną, odpowiedniego terapeutę i jak poradzić sobie z chorobami natury psychicznej.
LeśnaKraina

Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: LeśnaKraina »

Hej, może się komuś to wydawać śmieszne..jednak pytam całkowicie poważnie. Mam problemy emocjonalne, dołki i wiele rozchwiań, nie umiem sobie z tym już poradzić. Czy koszystał ktoś z was w takim przypadku z pomocy wróżki? Wiem, że dobra wróżka jest jak psycholog. Dodatkowo znając przyszłość czujemy się bezpieczniej. Mieszkam w Gliwicach, czy jest w okolicy jakaś dobra wróżka Gliwice? Proszę o pomoc, bo jest mi coraz gorzej :(
mórakowska

Re: Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: mórakowska »

Osobiście uważam, że jeśli ma to Tobie pomóc to czemu by nie skorzystać? Skorzystanie z pomocy wróżki może nam pomóc w poznaniu przyszłości, ewentualnie rozsądniejszych ruchów. Sporego wsparcia i rozjaśnieniem przyszłości zajęła się dla nas https://www.wrozkaklaudia.pl/oferta . Szepnęła mi kilka wskazówek, które postawiły mnie na nogi!
Tomuś

Re: Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: Tomuś »

Zamiast stawiać na ezoterykę, lepiej postawcie na naukę. Najrozsądniej byłoby wybrać się do dobrego psychologa, który pomoże Wam w takim kryzysie. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie skontaktować się z najlepszymi psychologami z psychomedic, którzy realnie pomogą Wam rozwiązać Wasze problemy.
BeataŻ

Re: Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: BeataŻ »

Jaka wróżka ? czy ja coś może źle przeczytałam ? Na problemy emocjonalne najlepsza jest wizyt albo cała psychoterapia u psychologa. Ja jak bym leczyła swoją nerwice u wróżki to pewnie skończyłoby się to bardzo źle. Polecam bardzo dobry punkt psychoterapii Garwolinie na Kościuszki 49D/10 Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis+” https://www.synthesis.com.pl/o-nas/kontakt.html . To jest fachowa pomoc a nie żadna wróżka !
trip

Re: Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: trip »

Moim zdaniem wróżka nie zastąpi psychologa. Jeżeli faktycznie czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalisty, to zalecałabym pójście właśnie do psychologa. Nie mam nic do wróżek, ale nie sądzę, że zastąpi profesjonalną pomoc. Nie porównałabym wróżki do psychologa czy psychoterapeuty, bo to są całkiem odmienne dziedziny. Aby zadbać o nasze zdrowie psychiczne , ważne jest, żeby odpowiednio się wysypiać, zdrowo odżywiać, dać organizmowi troche ruchu, ale też unikać stresu i dbać o to, żeby ten stres nas nie przygniatał. Jeśli czujesz, że nie radzisz sobie z codziennością, to polecałabym pójście do psychologa.
Repson

Re: Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: Repson »

Myślę, że zamiast wróżki lepiej zadbać o siebie.

Łapcie: https://www.kolorowejeziorka.pl/jak-dba ... sychiczne/
Mam nadzieję że coś się przyda
soonia

Re: Wróżka na problemy emocjonalne?

Post autor: soonia »

Czy słyszeliście już może o https://www.marcintarot.pl/?fbclid=IwZX ... MTZieXRlcw ? Widziałam, że przeprowadzane są tutaj rytuały miłosne i szczerze mówiąc sama myślę by spróbować bo moja sytuacja w związku jest dosyć ciężka od jakiegoś czasu i mam nadzieję, że dzięki temu rytuałowi w końcu te zmiany będą korzystne
ODPOWIEDZ