Psychoterapia w poradniasalomon.pl

Borykasz się z problemami? Szukasz pomocy i nie wiesz, gdzie ją znaleźć? Podpowiemy, jak znaleźć dobrą poradnię psychologiczną, odpowiedniego terapeutę i jak poradzić sobie z chorobami natury psychicznej.
Awatar użytkownika
petronela-79
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2020, 4:41

Psychoterapia w poradniasalomon.pl

Post autor: petronela-79 »

Witajcie. Czy ktoś z was chodził może na psychoterapię do Poradni Salomon w Łodzi? Słyszałam, że mają dobrych i naprawdę skutecznych specjalistów. Dajcie znać, jakie macie doświadczenia i czy warto się tam zapisać.
Awatar użytkownika
Balbina89
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 5:29

Re: Psychoterapia w poradniasalomon.pl

Post autor: Balbina89 »

Na Poradnię Salomon trafiłam, kiedy potrzebny mi był dobry psychiatra w Łodzi. Naprawdę polecam się tam zapisać, bo ja właśnie dzięki tamtejszym specjalistom stanęłam na nogi i dużo w swoim życiu zmieniłam. Są najlepsi.
Oleńczuk

Re: Psychoterapia w poradniasalomon.pl

Post autor: Oleńczuk »

Pytanie tylko, co bedzie dla Was najkorzystniejsze. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byscie rozważyli możliwość skorzystania ze wsparcia psychologów z Psychomedic.Online. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo terapia może odbyć się za pośrednictwem internetu. Powinniście już teraz zajrzeć do https://psychomedic.online/ i zdobyć na ten temat więcej informacji.
ODPOWIEDZ