Piłka nożna

Sport to zdrowie! Dla biegaczy, graczy w hokeja, fanów tenisa i szachów - zapraszamy wszystkich wielbicieli sportu.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Piłka nożna

Post autor: Zrelaksowana »

Witajcie,
czy ktoś z Was interesuje się piłką nożną? Jeśli tak, to może warto byłoby sobie zrobić kurs na instruktora tego sportu? Widziałam ostatnio taką ofertę na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... ki-noznej/. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Feldmani22
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:43

Re: Piłka nożna

Post autor: Feldmani22 »

Moim zdaniem taki kurs to naprawdę fajna sprawa, ale pod jednym warunkiem. Musisz się tym interesować. Bez sensu to robić na siłę...
------------------------------------------------
rolety, rolety okienne
Koleżanka

Re: Piłka nożna

Post autor: Koleżanka »

Jeśli interesujecie się piłką nożną, to zapewne wiecie, że żeby utrzymać murawę w dobrym stanie, trzeba o nią odpowiednio dbać. Są na szczęście na rynku takie firmy jak na przykład Orlik Serwis z Czarnkowa, które świadczą takie usługi jak konserwacja murawy, czyszczenie sztucznej trawy itp. Dzięki nim boiska mogą wyglądać jak nowe przez wiele lat :)
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 46
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:41

Re: Piłka nożna

Post autor: Rita »

Pewnie, że murawa to ważny element. Ale inne akcesoria jak piłki czy nawet ubrania sportowe - też są bardzo ważne. Obecnie raczej nie ma problemu z zakupem takiego asortymentu. Jest w sieci Zina sklep piłkarski, gdzie takie rzeczy znajdziecie. Sprawdźcie. Osobiście uważam, że taka inwestycja w swoją pasję to dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Piłka nożna

Post autor: Liliana »

Nigdy fanką piłki nożnej nie byłam, no może trochę za lat dziecięcych i młodzieńczych, teraz to nie bardzo, ale wiadomo, w Polsce to jest sport narodowy i jeden z głównych tematów przy okazji różnych rozmów, choć może nie w gronie moich znajomych. Jak byłam dzieckiem chętnie biegałam po boisku.
ODPOWIEDZ