Kluby fitness w Poznaniu- co polecacie?

Sport to zdrowie! Dla biegaczy, graczy w hokeja, fanów tenisa i szachów - zapraszamy wszystkich wielbicieli sportu.
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 91
Rejestracja: 22 sie 2019, 22:38

Kluby fitness w Poznaniu- co polecacie?

Post autor: Kamila »

Witam. Gdzie w Poznaniu nie tylko można ale i warto aktywnie spędzić czas? Planuję zacząć chodzić na siłownię albo zajęcia fitness, wybój jest ale jaki byłby najlepszy? Wracając parę dni temu z pracy natknęłam się na CityFit, w sumie całkiem niedaleko tu bym miała, a że siłka 24/7 czynna nie musiałabym kombinować jak tu wolną chwilę wykroić. Szczerze zaciekawiło mnie to miejsce, stąd prośba o porady. Wiem, że są tu organizowane różne zajęcia grupowe- od czego zaczynaliście? Polecacie ćwiczyć pod okiem trenerów czy jednak samodzielnie? Będę wdzięczna za wszystkie informacje o CityFIt, bo chciałabym jeszcze przed nowym rokiem się wybrać. Tutaj, ewentualnie gdzie indziej, dlatego i namiary mile widziane.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Kluby fitness w Poznaniu- co polecacie?

Post autor: Zrelaksowana »

A skoro już o fitnessie mowa, to co powiecie na taki pomysł, żeby zrobić sobie kurs na instruktora fitness? Widziałam ofertę takiego kursu na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... r-fitness/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Czy Waszym zdaniem warto się na coś takiego zapisać?
Awatar użytkownika
Margilla
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:18

Re: Kluby fitness w Poznaniu- co polecacie?

Post autor: Margilla »

Nie wiem na co się zdecydować. Może macie jakieś inne propozycje?
"Szczęście widać u psa merdającego ogonem i u człowieka szczerze uśmiechniętego."
ODPOWIEDZ