Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 113
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:20

Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: Paula »

Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?
Awatar użytkownika
kruchy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:06

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: kruchy »

Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.
- Ona musi tak buczeć?- Wskazał na wirującą nad swoją głową aureolę.[...]
-Bubel mi jakiś wcisnąłeś.
Awatar użytkownika
relaksik
Posty: 93
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: relaksik »

Trzeba popatrzeć na opinie jakie ma dane studio tatuażu i wtedy uda się znaleźć dobre. Tutaj https://www.skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-tczew/ wiem, że robią je bardzo profesjonalnie. Kolorowe i czarne tatuaże to ich specjaloność. Też bardzo indywidualnie robią tatuaże.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: kimi »

W tych okolicach nie znam żadnego studia ale mogę polecić sprawdzone miejsce w Warszawie - Jah Love Tattoo :) Chodzę do nich od dawna, super atmosfera, fajni ludzie i rewelacyjne tatuaże :) Dla mnie ważne jest też to, że bardzo dużą wagę przywiązują tu do kwestii bezpieczeństwa, warunki są wręcz sterylne :)
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: kamilla »

kimi to witaj w klubie ja też zrobiłam sobie tatuaż w tym studiu jah love w Warszawie, trafiłam do Michała ( tu możecie sobie obejrzeć fotki jego dotychczasowych prac ). Jak dla mnie rewelka, potrafi odwzorować każdy wzór, jego prace mają duszę.
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: vanila »

no to już widze, że oryginalna nie bede jak tez polece jah love w Warszawie :) ja tatuuje się u Jacka https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 4193981226 . Bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba, potrafi odwzorować na ciele niemal każdy, nawet ten najbardziej rozbudowany motyw. Ekstra :)
xińka

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: xińka »

ja też na początku tego roku zgodnie z postanowieniem noworocznym zrobiłam sobie kolorowy tatuaż i też trafiłam do studia Jah Love Tattoo ( dzięki za polecenie ;p ). Naprawdę fajne miejsce, super pozytywni ludzie, wszyscy bardzo dbają o bezpieczeństwo, co obecnie w czasach pandemii jest szczególnie ważne.
mórarz

Re: Znacie jakieś studio tatuażu w Tczewie lub okolicach?

Post autor: mórarz »

Pamiętaj, że na zrobieniu tatuażu się nie kończy - należy zacząć od zaopatrzenia w specjalistyczne kosmetyki, które powinny umożliwić pielęgnację tatuaży. Zaproponowane przez https://skinproject.com.pl/sklep/ całkowicie sprostały moim wymogom i przedłużają w czasie wizytę w studio, "na poprawki" . Z wykorzystaniem takich kosmetyków moje dziarki nadal wyglądają elegancko.
ODPOWIEDZ