Zarabianie w internecie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Zarabianie w internecie

Post autor: mczay »

Cześć, sądzicie, że zarabianie w internecie jest tak korzystne jak o nim piszą? Z tego ci się orientuje wiele zmieniło się na lepsze w ostatnich czasach.
juluś9922

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: juluś9922 »

Na pewno cały czas interesuje Was rynek pracy, więc dodatkowo też powiem, że powinniście koniecznie zerknąć sobie na stronę http://siedemswiatow.pl/Kiedy-warto-zmienic-prace , na której znajdziecie sobie wszystkie informacje związane z pracą na różnych etapach Waszego życia.
Raduś

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Raduś »

Tu kluczem jest wiedza, im więcej się jej zgromadzi, tym lepiej. Siedzenie w domu sprzyja poszukiwaniu nowych sposobów zarabiania. Zanim podejmiemy jakąś decyzję dotyczącą finansów, to warto ją dobrze przemyśleć, można posłużyć się tekstami, które znajdują się na portalach o finansach https://pieniadze.org.pl/, gdzie są już publikacje na określony temat http://pieniadze.org.pl/inwestowanie/wa ... e-binarne/.
Grześ

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Grześ »

Zarabianie w internecie wcale nie jest trudne.Nie trzeba też w zasadzie żadnej inwestycji, która wiązała by się z wydatkami. Wystarczy ,że jesteś szczęśliwym posiadaczem smartfona, zajdź aplikacje do zarabiania w internecie - i zacznij zarabiać. To na prawdę nic cię nie kosztuje - jedynie chęci. Będąc na przykład na wakacjach możesz dorabiać do wydatków wakacyjnych.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Oleandro »

W czasie pandemii na pewno więcej osób przerzuciło się na taką pracę. Ja zawsze myślałam że jest to super opcja, no ale wcale nie jest tak łatwo jak myślałam że będzie. Aktualnie szukam czegoś nowego dla siebie i tu są ogłoszenia praca Kluczbork - sprawdź jak też czegoś dla siebie szukać. Najlepiej znaleźć pracę blisko swojego domu, mieszkania, a ja właśnie mieszkam w Kluczborku.
pałki

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: pałki »

Ja też ostatnio się zastanawiałam, jak zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, i wpadłam na pomysł, że mogłabym zostać konsultantka firmy kosmetycznej. Czytałam sobie o takiej pracy na stronie https://konsultantka.pl/ i stwierdziłam, że chyba byłoby to coś dla mnie. Kosmetyków używam od wielu lat, więc znam je bardzo dobrze, lubię też mieć kontakt z ludźmi.
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: Kobix »

Pod tym kątem to ja jestem chyba tradycjonalistką, no ale też mam taki zawód, który uniemożliwia mi pracę przez internet. Jak coś mi się nie podoba w pracy to mam takie fazy, że szukam czegoś nowego. Na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/gda%C5%84sk/ znalazłam tak dużo ofert z Gdańska, mimo pandemii nie jest wcale tak źle.
Awatar użytkownika
klata
Posty: 104
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: klata »

Ja od jakiegoś czasu pracuje przez internet i mam kilka spostrzeżeń. Najważniejszy moim zdaniem jest internet a więc najlepszy dostawca internetu jest tu jak najbardziej wskazany. Mogę polecić światłowód, u mnie była taka możliwość więc zdecydowałam się na taki z symetrycznym łączem
ODPOWIEDZ