Wyposażenie magazynu

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Wyposażenie magazynu

Post autor: Zrelaksowana »

Witajcie,
czy są wśród Was jakieś osoby prowadzące własny magazyn? Jeśli tak, to gdzie zaopatrujecie się w wyposażenie magazynowe, na przykład regały? Ja słyszałam, że działa na rynku taka firma dlamagazynu, w której można zamówić najróżniejsze rodzaje takich regałów. Można z jej strony liczyć również na profesjonalne doradztwo. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?

ubacs shirts
Sławomir

Re: Wyposażenie magazynu

Post autor: Sławomir »

Jak często robicie zakupy przez internet i dlaczego? Polecam Wam sprawdzić oferte sklepu RegałyDukata, w ofercie którego znajdziecie najróżniejsze artykuły z wyposażeniem do sklepów oraz magazynów. Ostatnio zamówiłem sobie u nich kilka produktów, w tym regały magazynowe metalowe w świetnej cenie.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Wyposażenie magazynu

Post autor: Oleandro »

Kurs na wózki widłowe to podstawa. Jeżeli szukacie pracy na magazynie to warto by było mieć taki kurs ukończony. Ofert pracy jest dużo, mam wrażenie że w Polsce magazyny wyrastają jak grzyby po deszczu. Tak na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/magazynier/ znajdziecie bardzo dużo aktualnych ofert pracy właśnie.
Makak

Re: Wyposażenie magazynu

Post autor: Makak »

Wszystko zalezy na jakim jesteśmy etapie. Jeśli już zaczynamy lub zaczęliśmy pracę, a jeszcze nie posiadamy systemu magazynowego, koniecznie to nadróbmy. Jest taki system WMS https://www.hit-kody.com.pl/pl/ który to się genialnie w magazynie sprawdza. Kto już na nim pracował, z pewnością potwierdzi.
Błażej

Re: Wyposażenie magazynu

Post autor: Błażej »

Myślę, że warto inwestować w dobrej jakości sprzęt np. wózki widłowe. Jeśli wasza przestrzeń jest ograniczona, ale możecie magazynować rzeczy dość wysoko to wózki wysokiego składowania nadadzą się świetnie. Jeśli ciekawi was specyfika ich wyglądu to na https://tsl-biznes.pl/powierzchnie-maga ... prawnienia dowiecie się więcej. Wiecie, że słona dachu zaprojektowana jest w taki sposób, aby jednocześnie chronić operatora, narażonego na upadek ładunków z dużych wysokości, ale też zapewniać mu dobrą widoczność do góry? To jedna z wielu udogodnień.
sokmer

Re: Wyposażenie magazynu

Post autor: sokmer »

W sumie ja mam sporo problemów, ale najbardziej to nie wiem, czy winda gastronomiczna do magazynu będzie wystarczająca. Jest ona niewielka i mam wrażenie, że nic z tych rzeczy nie jest dla mnie wystarczające. Nie wiadomo, to dobry sposób na działanie, czy nie?
ODPOWIEDZ