Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Tossa831
Posty: 29
Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:52

Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: Tossa831 »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie skarpetek? Jeśli tak to będę wdzięczna za ciekawe możliwości. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: AlicjaKos »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań fajnych skarpetek dla siebie, czy także na prezent to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez VA Socks https://vasocks.pl/ gdzie nie brakuje możliwości w całkiem przystępnych cenach, na chłodniejsze dni jak znalazł :)
Awatar użytkownika
MajkaN
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:37

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: MajkaN »

Ja dla swojego męża sprawiłam skarpetki długie męskie Rise https://vasocks.pl/skarpety-meskie-rise.html super wykonanie, nowoczesny krój i jednocześnie całkiem przystępne ceny. Nie brakuje propozycji także dla kobitek, jak i dzieciaków. Poszukajcie i dajcie znać jak tam zakupy :)
Awatar użytkownika
Tossa831
Posty: 29
Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:52

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: Tossa831 »

O proszę, to z chęcią sprawdzę. Coś mi się obiło o uszy ale jakoś mi uciekło
Bella12

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: Bella12 »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedniczek co do Va Sock. Świetne propozycje skarpetek damskich oraz męskich zarówno w wydaniu długim i stopkach. Ceny rozsądne, mega różnorodne wzory i przystępne ceny. Nie mam zastrzeżeń :)
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:30
Kontakt:

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: LiwiaKornelia »

Torebki na pewno można kupić online. Świetne są torebki z CCC w Inowrocławiu.
Moda Cahlo
stasiek

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: stasiek »

Tossa831 pisze: ↑14 wrz 2020, 8:38 Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie skarpetek? Jeśli tak to będę wdzięczna za ciekawe możliwości. Pozdrawiam!
Bardzo fajne skarpetki - dobrej jakości i ładne, można znaleźć w tym sklepie, skarpetki sklep :) moim zdaniem warto zajrzeć i kupić coś jakościowego.
malgorciaa

Re: Wybór stylowych skarpetek - męskie i damskie

Post autor: malgorciaa »

Skarpetki kupuję w tradycyjnych sklepach. Ostatnio nabyłam bardzo ładne i dobre jakościowo w pewnych sklepie stacjonarnym. Jako nie miałam sposobności kupowania skarpetek przez internet. Za to kupiła sobie ciekawy zegarek z wymiennymi silikonowymi paskami w rozmaitych kolorach. Zegarki można kupić w https://zu-watch.pl/ Mają spory wybór i atrakcyjne ceny. Z pewnością dopasujesz kolor paska to stylizacji. Takie zegarki są naprawdę ładne. Szczerze polecam ten sklep.
ODPOWIEDZ