transport roweru

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
aldi
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:26

transport roweru

Post autor: aldi »

Wymyśliliśmy sobie z narzeczonym wycieczkę do Anglii. Uwielbiamy podróżować i zwiedzać różne zakątki świata. Mamy taki zwyczaj, że w podróż zabieramy ze sobą także nasze rowery, bo zwiedzamy jeżdżąc na rowerach. Tam gdzie jedziemy samochodem, to nie problem zabrać je ze sobą, ale do Anglii to nie będzie takie proste, gdyż nada jako bagaż do samolotu to tak niezbyt, gdyż pewnie sporo zapłacimy za nadbagaż. A poza tym tyle się słyszy, że bagaż się zgubił. Chcąc tego uniknąć chcemy rowery wysłać kurierem, zawsze większa pewność że trafi pod wskazany adres. Nie znamy takiej firmy, która przewiezie nam te rowery i dostarczy pod same drzwi. Może Wy macie jakieś dane kontaktowe na taką firmę??
Awatar użytkownika
grazka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:22

Re: transport roweru

Post autor: grazka »

Decydując się na określonego kuriera powinieneś wziąć pod uwagę jego ofertę i jakość wykonywanych usług. Jeśli nie stać Cię na skorzystanie z usług czołowych kurierów, zapukaj do drzwi brokerów. Więc na początku sprawdź opinie o brokerzy kurierskim uważaj na ich wiarygodność, godne zaufania są recenzję na Facebooku, jego ofertę, a potem go przetestuj. Myslę że i tak musisz coś wybrać, więc poszperaj jeszcze może w necie za rankingiem kurierów.
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Re: transport roweru

Post autor: Berasia »

Dla mnie najlepszą formą nadawana jakichkolwiek przesyłek do Anglii jest skorzystanie z usług kurierskich. Jednak nie wysyłam ich tak często i za każdym razem wolę sprawdzić, czy dany spedytor działa profesjonalnie. Najbardziej obiektywną ocenę uzyska się zawsze od klientów korzystających z danej oferty. Jak na razie nie miałam żadnego problemu. Najlepszym rozwiązaniem będzie, odnalezienie w wyszukiwarce kilka firm transportowych i ich porównanie.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:14

Re: transport roweru

Post autor: halynka »

Pamiętajcie, ażeby decydować się na firmy, które mają stosunkowo bardzo duże doświadczenie właśnie na polskim rynku. Istotne jest także to, by przesyłki kurierskie były zwyczajnie wybierane od takich podmiotów, które gwarantują bez wątpienia dokładność. Trzeba więc decydować się na firmy, które mają doświadczenie, oraz pozytywne opinie od Klientów. Jeżeli interesuje Was tani kurier, to należy także zdecydować się na https://www.speedpack.com.pl/ , które zapewniają atrakcyjne warunki finansowe właśnie w tym konkretnym temacie.
Awatar użytkownika
mdrab91
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:32

Re: transport roweru

Post autor: mdrab91 »

Według mnie poprzedni forumowicz ma rację w tym temacie. Nic więcej tutaj nie dodam.
Nic tak nie świadczy o charakterze człowieka, jak jego pociąg do inteligencji.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: transport roweru

Post autor: drakarisczy5 »

Jeżeli zależy wam na szybkim transporcie roweru, to powinniście sie zainteresować firmami kurierskimi - chyba, że wolicie je przetransportować pociągiem :D Zastanawialiście się kiedyś nad wyborem kurier gls kraków ? Wydaje mi się, ze byłby to odpowiedni wybór, jeśli chodzi o transport takiego dużego przedmiotu. A Wy co myślicie? Macie lepsze propozycje?
ODPOWIEDZ