Tomografia stomatologiczna w Krakowie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Camma
Posty: 62
Rejestracja: 29 mar 2019, 22:27

Tomografia stomatologiczna w Krakowie

Post autor: Camma »

Szukam gabinetu w Krakowie do wykonania badania tomografem stomatologicznym.

Czy na badanie potrzebne jest skierowanie?
Awatar użytkownika
Hille
Posty: 45
Rejestracja: 29 mar 2019, 21:03

Re: Tomografia stomatologiczna w Krakowie

Post autor: Hille »

Owszem, skierowanie jest wymagane z uwagi na to, ze jest to prześwietlenie. Polecam kontakt z tym gabinetem w Krakowie:
https://studiose.med.pl/rentgen-zebow-i ... ologiczna/ - wykonywane jest tam badanie tomografem, warto jest się jednak zapisać wcześniej. Badanie takie jest o wiele bardziej dokładne niż badanie rtg, tak wiec jest polecane przy skomplikowanych przypadkach leczenia kanałowego czy przy uzupełnieniach protetycznych,

Skierowanie takie moze być spokojnie wypisane przez lekarza stomatologa. Ostatnio robiłam badanie i jest totalnie bezbolesne :)
Ładna

Re: Tomografia stomatologiczna w Krakowie

Post autor: Ładna »

Jeśli idziesz zbadać się prywatnie nie musisz mieć skierowania. Ja robiłam tomografię komputerową szczęki i żuchwy w Krakowskim Luxmedzie . Diagnostyka stoi tam na bardzo wysokim poziomie i co ważne nie czeka się w kolejkach. Wynik padania dostarczyłam dentyście (również gabinet prywatny) i obecnie mam już wykonane 2 implanty stomatologiczne. Reasumując, do sprawnego zrealizowania badania polecam Lux Med.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: Tomografia stomatologiczna w Krakowie

Post autor: agapis »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat, polecam http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
koleś

Re: Tomografia stomatologiczna w Krakowie

Post autor: koleś »

Właśnie mi coś takiego też będzie potrzebne, zanim w ogóle spróbuję założyć coś na zęby. Bo zanim się założy implabty lublin , trzeba dokładnie sprawdzić stan zębów i tak dalej. To ważne, a nie wszyscy o tym pamiętają. Dlatego uważam, że powinienem najpierw właśnie takie prześwietlenia zrobić .
ODPOWIEDZ