Szukam sklepu do zakupu ukrytych listew przypodłogowych

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Nikk

Szukam sklepu do zakupu ukrytych listew przypodłogowych

Post autor: Nikk »

Potrzebuję pomocy w wyborze miejsca, w którym kupię listwy przypodłogowe podtynkowe. Ważne jest dla mnie, aby sklep był rzetelny, miał dobrą opinię, duży wybór produktów i oczywiście odpowiednie ceny. Jeśli ktoś miał już do czynienia z tym tematem i może polecić konkretne strony lub sklepy, będę bardzo wdzięczny za poradę. Z góry dzięki!
Alexx

Re: Szukam sklepu do zakupu ukrytych listew przypodłogowych

Post autor: Alexx »

Rozumiem chęć odnowienia wnętrza i nadania mu bardziej nowoczesnego charakteru. Sam niedawno stanąłem przed podobnym zadaniem i mogę śmiało polecić Sklep internetowy Alu-Market . Jest to specjalistyczny sklep, który oferuje szeroką gamę profili aluminiowych, w tym listwy przypodłogowe podtynkowe. Sam zamawiałem u nich kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony. Zamówienia są realizowane szybko, dostawa jest błyskawiczna, a jakość produktów jest naprawdę na wysokim poziomie. Zakupione przeze mnie listwy przypodłogowe okazały się nie tylko estetyczne, ale również bardzo wytrzymałe.
Gość

Re: Szukam sklepu do zakupu ukrytych listew przypodłogowych

Post autor: Gość »

Myśleliśmy też o ukrytych cokołach, ale odmówiliśmy, bo znacznie zwiększyłoby to budżet na naprawę. Jeśli to możliwe, radzę od razu liczyć się z dodatkowymi wydatkami, zwłaszcza jeśli ściany nie są idealnie równe.
ODPOWIEDZ