Szkolenia

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Szkolenia

Post autor: Vaneska »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Szkolenia

Post autor: piszka »

Jak najbardziej popieram ten pomysł. Sama uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Nie tylko tych organizowanych przez pracodawcę, ale też tych na własną rękę. Teraz zamierzam skorzystać z kursu Excela od https://calculatic.pl/kursy-excel/ , ponieważ czytałam wiele pochlebnych opinii na ich temat. Mieliście już do czynienia z tą firmą?
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Szkolenia

Post autor: wolna »

Podzielam Twoje zdanie - warto angażować się w szkolenia, celem własnego rozwoju. Od wielu lat uczęszczam na kurs języka angielskiego w szkole w Warszawie https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... ywidualne/ dzięki któremu mogę poszerzać znajomość tego języka. Zauważyłam, że już nie boję się odzywać czy zagadywać w tym języku do osób z zagranicy, czuję się bardziej swobodnie. Szkoła ta zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku oraz wysokie miejsce w czołówce warszawskich szkół językowych, a szystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy. Uważam, że jest to kompletna oferta nauki języków obcych, z której warto skorzystać.
Awatar użytkownika
BeataD
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:25

Re: Szkolenia

Post autor: BeataD »

Moim zdaniem warto chodzic na takie szkolenia i zapisywac sie na kursy językowe - bo teraz bez znajomosci języka ani rusz. Jesli jednak nie mamy czasu na naukę stacjonarną to zawsze mozna robic to zdalnie - wbrew pozorom jest to rownie skuteczna forma nauki. Np w EduEdu Online mają świetne metody na skuteczną naukę https://edueduonline.pl/metoda można nawet trochę więcej o tym poczytać na ich stronie
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: Szkolenia

Post autor: felen »

Szkolenia są po to aby poszerzać swoją wiedzę przynajmniej w teorii bo w praktyce często zdarzają się szkolenia nic nie wnoszące więc trzeba umieć dobrać te najlepsze dla siebie i firmy. Szkolenie specjalne strefy ekonomiczne jest szkoleniem na temat specjalnych stref ekonomicznych i jak w nich działać aby uzyskać korzyści podatkowe oraz jakie przepisy obowiązują odnośnie nich. Bardzo specjalistyczne szkolenie i głównie dla księgowych oraz menadzerów wyższego szczebla ale dające dużo korzyści.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Szkolenia

Post autor: izkalala »

Jeżeli chcesz prowadzić dobrze szkolenia to polecam Ci się zainteresowac ofertą firmy jaką jest https://systemtourguide.com/ Dzięki ich urządzeniom bez problemu poradzisz sobie z komunikacją. Każda osoba na sali dobrze zrozumie każde twoje słowo. Na pewno warto się będzie tym zainteresowac.
Awatar użytkownika
joaka
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:43

Re: Szkolenia

Post autor: joaka »

Ostatnio szukałem takich ofert. Dzięki, przyda mi się to jak najbardziej.
Wiesz, to dziwne, za czym się tęskni poza domem. Na przykład brakuje mi zapachu porannej kawy... i smażonego bekonu.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:36

Re: Szkolenia

Post autor: zenka »

Szkolenia to według mnie bardzo fajna opcja na rozwój osobisty i poszerzanie horyzontów. Dzięki temu można zdobyc bardzo przydatną wiedzę. Mnie zaciekawiły ostatnio szkolenia z przetargów i zamówień publicznych. Po przeczytaniu paru artykułów z https://www.portalzp.pl doszłam do wniosku, że to dośc złożona, ale ciekawa sprawa.
Awatar użytkownika
selinapora
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:19

Re: Szkolenia

Post autor: selinapora »

Ja zawsze inwestuję w siebie. Dlatego szkolenia są bardzo dobre!
Bywają takie chwile, kiedy milczenie jest najlepszym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Kiaqi59
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:07

Re: Szkolenia

Post autor: Kiaqi59 »

Miejmy nadzieję, że oferta jest sprawdzona. Zależy mi na skorzystaniu z tego.

rower triathlonowy czy szosowy
Przyjaźń jest jedną z największych radości w życiu, jednak musimy wybierać mądrze i nie szafować naszymi uczuciami bez opamiętania.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 113
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Paula »

Ja szkolę się w branż kosmetycznej, aktualnie jestem w trakcie zawodowego kursu kosmetycznego w Beauty Lux w Warszawie. Każde zajęcia dają mi naprawdę wiele. A na sam koniec zdobędę uprawienia, dzięki którym będe mogła pracować w zawodzie :)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2019, 16:15

Re: Szkolenia

Post autor: Olkka »

Ja postawiłam na kurs językowy w tutlo. Chciałam odświeżyć trochę swój angielski i nabrać większej pewności w rozmowach i jak na razie idzie mi super;)
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Szkolenia

Post autor: drakarisczy5 »

Jesli chodzi o szkolenia, to jestem ogromną fanką spotkań coachingowych. Niedawno znalazłam ciekawą stronę, na której szczególnie zaintrygowały mnie tematy, które są poruszane na takich szkoleniach. Tutaj: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ możecie sprawdzić jak dokładnie przebiegają takie spotkania i zdecydować, czy spróbujecie czegoś nowego czy szukacie dalej :)

repliki broni poznań
Awatar użytkownika
wronka
Posty: 48
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:58

Re: Szkolenia

Post autor: wronka »

W firmach potrzebne są też różne szkolenia typu BHP czy PPOŻ. Trzeba je zapewnić pracownikom, a do ich przeprowadzenia najlepiej zatrudnić firmę zewnętrzną. Zajrzyj więc na stronę https://www.sdps.com.pl/ i się rozejrzyj.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Zrelaksowana »

A jakie szkolenia Waszym zdaniem warto przeprowadzić dla pracowników w firmie? Czytałam ostatnio na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych na temat szkoleń z przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych i doszłam do wniosku, że to chyba byłaby naprawdę przydatna pracownikom wiedza. A Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
1ciechocinek
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:58

Re: Szkolenia

Post autor: 1ciechocinek »

Jak najbardziej podzielam Wasze opinie. Są one w zupełności trafne.
Jestem nieufna jak lawenda, samotna jak biała róża. Boję się. Dlatego pozwalam, by moim głosem były kwiaty.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:53

Re: Szkolenia

Post autor: Karola »

Na stronie https://biznesedukator.pl/ poczytacie sobie o szkoleniach organizowanych przez profesjonalną firmę szkoleniową. Moim zdaniem to dobra opcja. Warto zadbać o to, aby cały czas się rozwijać.
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Re: Szkolenia

Post autor: Gotka »

Szkolenia bardzo rozwijają i w dużym stopniu ułatwiają zdobycie nowej ciekawej pracy. Dlatego sama postanowiłam zapisać się na kurs języka angielskiego. Myślałam, że najlepszą opcją dla mnie będzie internetowa nauka, jednak bardziej przekonał mnie program Angielskiej Wioski https://angloville.pl/ . Konwersacje na żywo z anglojęzycznymi osobami z pewnością przyniosą szybkie rezultaty.
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: Szkolenia

Post autor: felen »

Jak masz własny biznes to dbaj o swoich pracowników robiąc regularnie szkolenia BHP oraz zapewniając odpowiedni sprzęt który kupisz tutaj https://prosave.pl/ Mają w ofercie wszelkie produkty w dobrej cenie i gwarantują dostawę gratis bez względu na zamówioną ilość. Bardzo dobra oferta tym bardziej że chodzi tu o zdrowie i życie ludzi.
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Szkolenia

Post autor: Vanesca78 »

A widzieliście jakie szkolenia oferuje centrum edukacji https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ ? Oferują oni szkolenia z dofinansowaniem dla dentystów. Moim zdaniem ich oferta naprawdę jest opłacalna. A same zajęcia z tego co mi wiadomo są prowadzone ciekawie i przekazywana jest na nich bogata wiedza.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 113
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Paula »

Dziś tak naprawde nie da się żyć bez znajomości angielskiego, więc trzeba inwestować w tym kierunku i się szkolić. Są szkoły językowe jak ta - https://lincoln.edu.pl/ , gdzie naprawdę szybko można opanować język. Pod okiem dobrego lektora, mając chęci i zapał to naprawdę szybko można komunikatywnie ogarnąć język obcy.
Awatar użytkownika
wronka
Posty: 48
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:58

Re: Szkolenia

Post autor: wronka »

Różne szkolenia dla firm są organizowane przez firmy specjalizujące się w organizacji szkoleń. Jedną z nich jest firma SDPS: https://www.sdps.com.pl/. Warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z tym, co mają w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Szkolenia

Post autor: paninam1 »

Jeśli chodzi o naukę języków to zawsze warto w nią inwestować, wszelkie pieniądze. Rozwijaj swoje umiejętności w tym zakresie, dzięki szkole https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ i ich kursom dla dorosłych. To profesjonaliści, którzy na swoim fachu znają się bardzo dobrze! ;)
Awatar użytkownika
Celyna
Posty: 125
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Szkolenia

Post autor: Celyna »

Teraz wybór kursów i szkoleń jest ogromny. Jeśli pasjonujecie się architektura to może zaciekawi Was kurs organizowany przez szkołę rysunku Domin https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ z Krakowa. Tu kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców co sprawia, że przekazywana wiedza jest bardzo rzetelna. Poza tym zajęcia odbywają się w małych grupach dzięki czemu atmosfera jest przyjemniejsza.
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: Szkolenia

Post autor: felen »

Kiedy już przeprowadzisz dane szkolenia to warto podtrzymywać dobre nawyki zwłaszcza jeśli chodzi o BHP i dlatego polecam blog o tej tematyce https://blog-glovex.pl/. Nie tylko dostaniesz tam mnóstwo wartościowych porad ale masz także możliwość zakupu artykułów BHP.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:53

Re: Szkolenia

Post autor: Karola »

Angielski to podstawa w dzisiejszych czasach. Dlatego jeśli chcemy podszkolić swój język to możemy na przykład wybrać się na kurs wakacyjny. Takie kursy znajdziecie między innymi w British Centre w Łodzi: https://british-centre.pl/ .
Awatar użytkownika
Fineasz
Posty: 18
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:00

Re: Szkolenia

Post autor: Fineasz »

Niektóre szkolenia są po prostu obowiązkowe. Tak jest na przykład ze szkoleniem BHP. Warto więc zatrudnić firmę, która specjalizuje się w organizacji takich szkoleń. W tym celu najlepiej zajrzeć na stronę https://www.sdps.com.pl/.
Awatar użytkownika
marcepan
Posty: 22
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:08

Re: Szkolenia

Post autor: marcepan »

Na pewno warto robić rozmaite szkolenia - oczywiście na pewno wszystko z rozsądkiem. Na przykład do jednego z podstawowych niewątpliwie będzie należeć kurs na prawko http://orbiter.com.pl/ - tutaj na przykład macie linka do nauki jazdy w Ciechanowie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 15
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:38

Re: Szkolenia

Post autor: Kamilla36 »

Szkolenia w firmie są bardzo ważne, bo w jakiś sposób rozwijają pracownika. Najważniejsze są szkolenia BHP, które dodatkowo są obowiązkowe. Nie jest ono jednak wielkim problemem, jeśli organizuje się je on-line. Taką ofertę znalazłam na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ i moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Szkolenia

Post autor: izkalala »

Obecnie rynek wymaga stałych szkoleń i podnoszenia kwalifikacji więc polecam zapoznać się z ofertą tej firmy https://www.isecure.pl/ która specjalizuje się w audytach i szkoleniach z RODO. Po aktualizacji przepisów wiele się zmieniło i firmom doszły nowe obowiązki więc polecam zamówić takie usługi. Lepsze to niż wysokie kary finansowe.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: Szkolenia

Post autor: mczay »

A robiliście sobie jakieś szkolenia z grafiki komputerowej? Warto? Bo zastanawiam się nad wykupieniem sobie kursy tutaj https://cgwisdom.pl/ bo widzę że mają duży wybór profesjonalnych kursów. Chciałbym zacząć oferować takie usługi profesjonalnie, zarabiać na tym. Co sądzie? Wiem że jest na to zapotrzebowanie.

heidenhain tnc 640
Awatar użytkownika
stella
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:40

Re: Szkolenia

Post autor: stella »

Wiele zależy gdzie chcemy pracować. Kurs z zamówień przyda się raczej w administracji. Najbardziej uniwersalny jest kurs z Excela np. https://inauka.pl. Przydatny prawie każdemu w biurze.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 159
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Szkolenia

Post autor: KarinaM »

Najważniejsze to wybrać takie szkolenia, które będą odpowiednie dla Waszego biznesu. Myślę, że na pewno powinniście zajrzeć do https://kursbhp.com/ i rozważyć taki kurs bhp. Bez tego ciężko znaleźc pracę w wielu branżach. Musicie mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Szkolenia

Post autor: mikolaj2 »

moim zdaniem warto zainwestować w uprawnienia budowlane opinie gdyz teraz ta branża daje wiele mozliwości rozwojowych. I ze znalezieniem pracy będzie łatwiej. Albo nawet swoją firmę można założyc. Pomyl o tym
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Szkolenia

Post autor: Bela »

Słyszeliście o szkoleniach, kursach z prawidłowego wykonywania ćwiczeń mięśni dna miednicy? Ostatnio problem z nietrzymaniem moczu staje się na szczęście coraz mniejszym tematem tabu. Coraz więcej fizjoterapeutów, trenerów personalnych i położnych korzysta ze szkoleń z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/kurse/ - zerknijcie w ten link. Oni mają najlepsze.
Awatar użytkownika
Baniak
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:17

Re: Szkolenia

Post autor: Baniak »

To prawda, szkolenia są niezwykle ważne zwłaszcza jeśli prowadzimy firmę i jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo drugiego człowieka. Dlatego ja u siebie zorganizowałem szkolenie ppoz z firmą http://krispolppoz.pl/ Rzetelni ludzie, którzy w sposób łatwy i interesujący przekazują swoją ogromną wiedzę i doświadczenie. Szkolenie było nie tylko związane z teorią, ale także praktyką. Moi pracownicy byli bardzo zadowoleni, dowiedzieli się sporo przydatnych rzeczy, oswoili się z bezpieczną ewakuacją i postępowaniem, które przecież może uratować kiedyś im życie oraz innym, nie tylko w pracy, ale w jakiejś ekstremalnej sytuacji losowej w przyszłości.
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: Szkolenia

Post autor: felen »

Jakbyś robił szkolenia z zakresu BHP to po zakończeniu kursów warto uzupełnić zapasy o produkty i akcesoria BHP. Wszystko to kupisz tutaj https://prosave.pl/ w atrakcyjnej cenie i z wysyłką gratis jak zamówisz powyżej 50 zł brutto. Na pewno warto z nimi współpracować ze względu na cenę i jakość produktów które oferują.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Chciałbym wszystkim zainteresowanym tematem polecić stronę https://uprawnienia-budowlane.pl , ponieważ sam korzystałem z tej strony podczas nauki przed egzaminami. Na stronie znajdziecie wszelkie informacje oraz materiały do nauki przed egzaminem. Co sądzicie o stronie?
Agnieś

Re: Szkolenia

Post autor: Agnieś »

Pomimo tego, że ja dopiero po moich trzydziestych urodzinach przekonałam się, co tak naprawdę chcę w życiu robić, co sprawia mi frajdę, to wzięłam się za to! Bo lepiej późno niż wcale. A okazało się, że ogromną frajdę sprawia mi stylizacja oka i tym właśnie chcę się zajmować. Od razu chciałam się szkolić pod okiem najlepszych i dlatego zdecydowałam się na naukę w Warszawskiej Akademii Szkoleniowej u Pani Patrycji Zielińskiej https://www.patrycjazielinska.pl/szkolenia/ to jest kobieta petarda, zazdroszczę jej OGROMU wiedzy, ale też umiejętności.
kinguś

Re: Szkolenia

Post autor: kinguś »

Ostatnio zdecydowałam się na uczestnictwo w szkoleniu pierwszej pomocy , stwierdziłam że przyda mi się to w życiu codziennym. Zgłosiłam się przez tą stronę tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ . Jest to kurs prowadzony wg najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.
dSEBASTIAŃb

Re: Szkolenia

Post autor: dSEBASTIAŃb »

Wydaje mi się, że szkolenia są bardzo ważne. Ogólnie to ja sam bardzo często jeździłem swojego czasu na takie różne szkolenia i bardzo mi się tam podobało. Udało mi się niejednokrotnie zdobyć bardzo dużą ilość wiedzy, która potem przydawała mi się w pracy i na uczelni :)
Agnieszką25

Re: Szkolenia

Post autor: Agnieszką25 »

Wartościowe szkolenia to podstawa do dalszego rozwoju. Warto wybierać te kursy online, dzięki którym nasza wiedza zostanie zastosowana w praktyce. Tylko takie inwestycje w siebie dadzą nam możliwość podniesienia swojej wartości na rynku pracy. Skorzystaj z kursexcel.pl, profesjonalni instruktorzy wykorzystujący wiedzę w praktyce.
Lesław

Re: Szkolenia

Post autor: Lesław »

Myślę, że teraz na rynku pracy bardzo liczy się znajomość języków obcych, dlatego warto zainwestować właśnie w kursy językowe. Bardzo dobrymi opiniami cieszy się szkoła językowa https://www.speaklanguages.pl/. Mają tam sporą ofertę języków do wyboru. Myślę, że warto zapoznać się z ich stroną internetową.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: Szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Projektowanie UX

-Stwórz i przetestuj prototyp produktu z użyciem design systemu

"W ramach szkolenia przekazujemy praktyczną wiedzę na przykładach, jak i dajemy przestrzeń i wsparcie w przećwiczeniu umiejętności.
Dwa dni pozwalają nabrać dobrych nawyków i kompetencji potrzebnych by projektować UX w sposób zgodny ze sztuką."

Zapraszamy https://uxupgrade.pl/szkolenia/projektowanie-ux.
Martuś

Re: Szkolenia

Post autor: Martuś »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. W każdej firmie rodzą się nowe projekty, którymi trzeba umieć zarządzać.
Martuś

Re: Szkolenia

Post autor: Martuś »

Jeśli interesują Was szkolenia dla leaderów oraz mangerów to oferta https://ux-pm.pl/ skierowana jest właśnie do Was. Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study). Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Chciałem wstąpić do policji, jednak sporym problemem były dla mnie testy z wiedzy oraz test psychologiczny. W trakcie moich przygotowywań korzystałem z porad oraz materiałów do nauki ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji i bardzo mi to pomogło. Co sądzicie?
karoluś0944

Re: Szkolenia

Post autor: karoluś0944 »

Coraz częściej myślę o tym, aby zainwestować w dodatkowe szkolenia, ponieważ w planach jest otwarcie własnego biznesu. Myślę, że na stronie https://finanseweb.pl/reklama/na-czym-p ... jezykowej/ można znaleźć wiele różnych informacji o franczyzie szkoły językowej, bo ja o takim rozwiązaniu myślę.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: Szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/. Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Szkolenia

Post autor: paninam1 »

Chcesz zwiększyć swoje możliwości i umiejętności, dzięki którym trafisz na jeszcze lepsze zlecenia? Ciekawym rozwiązaniem będzie postawienie na kurs, który pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują różnego rodzaju kursy i szkolenia. Tutaj https://zawodchlodnictwo.pl/ znajdziesz ofertę jednej z takich firm, która ma w ofercie szkolenia z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.
ODPOWIEDZ