Stacja ładowania elektrycznych aut

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Stacja ładowania elektrycznych aut

Post autor: felen »

Czy ktoś z was zna firmę która instaluje stacje ładowania aut elektrycznych? Takie rozwiązanie przydałoby się na dużych stacjach i przy hotelach bo takich aut przybywa. Może to być także inwestycja przyciągająca do danego miejsca. Czekam na jakieś propozycje.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Stacja ładowania elektrycznych aut

Post autor: izkalala »

Chyba masz na myśli firmę Alumast która oferuje takie stacje ładowania https://www.alumast.eu/produkty/smartpo ... e-charger/ W miejsce zwykłego słupa oświetleniowego montujesz ich produkt z ładowarką i po sprawie. W miarę rozwoju elektromobilności u nas pojawi się wiele takich punktów.

oryginalna
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Stacja ładowania elektrycznych aut

Post autor: Liliana »

Z pewnością samochody elektryczne są coraz popularniejsze, a i od jakiegoś czasu na rynku można spotkać także oferty domowych stacji ładujących pojazdy. Czy to w ogóle opłacalna inwestycja, opisano tu: https://doradztwo.net/czy-domowa-stacja ... ie-oplaca/ i na pewno warto jest rozważyć te kwestie, zwłaszcza że czasy się zmieniają, a takie rozwiązania są coraz powszechniejsze.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Stacja ładowania elektrycznych aut

Post autor: begonia »

Słyszałam o polskim producencie ładowarek Lenergizee. Podobno taka ładowarka została zaprojektowana z myślą o łatwym i szybkim montażu, intuicyjnej obsłudze i umożliwia ładowanie z pełną mocą. Jest też odporna na zmienne warunki atmosferyczne
Awatar użytkownika
little_bee
Posty: 82
Rejestracja: 27 maja 2020, 7:57

Re: Stacja ładowania elektrycznych aut

Post autor: little_bee »

Popularność samochodów elektrycznych sprawia, że właściciele tych pojazdów z pewnością muszą szukać punktów ładowania. Znakomitym rozwiązaniem jest montaż domowej stacji ładowania, sprawdź tutaj https://dommania.pl/artykuly/stacja-lad ... nie-wybrac, gdzie najlepiej zainstalować takie urządzenie, aby efektywnie z niego korzystać.
ODPOWIEDZ