solidny kurier

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

solidny kurier

Post autor: sekki »

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
akihabara
Posty: 89
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:43

Re: solidny kurier

Post autor: akihabara »

Ostatnio mój kolega nadawał tanie palety to mówił, że korzystniej wychodzi przez stronę brokera kurierskiego niż drogą klasyczną. Samo nadanie też jest szybsze, wszelkie formalności można dokonać internetowo , w tym opłatę czy wydruk listu przewozowego
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

Re: solidny kurier

Post autor: gross »

Nie wskażę konkretnego, najlepiej jakbyś sama sobie to sprawdziła bo zależy co chcesz wysłać. W każdym razie tani kurier z pewnością jest tu https://www.ebox24.pl/ . Jak mówię danej firmy nie wskażę, ale możesz za pomocą opcji wycena sprawdzić gdzie nadanie wyjdzie najtaniej
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: solidny kurier

Post autor: ellen »

Był czas, że z usług różnych firm kurierskich korzystałam. Dzięki siostrze dowiedziałam się o Sendit i teraz mam kilku najlepszych i najbardziej popularnych kurierów w jednym miejscu. Przez ich stronę sobie wszystkich formalności dokonuję, sprawdzam koszty, nadaję. Tak jest dużo wygodniej.
ODPOWIEDZ