Skup aut GRÓJEC

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Skup aut GRÓJEC

Post autor: Zrelaksowana »

Witam serdecznie,
czy waszym zdaniem chcąc pozbyć się starego samochodu warto jest skorzystać z oferty jakiegoś skupu samochodowego? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę na stronie https://skupaut.waw.pl/skup-samochodow-grojec/, wszystko wskazuje na to, że skup aut GRÓJEC oferuje naprawdę bardzo uczciwą wycenę ;) Moim zdaniem warto z tego skorzystać, a Wy jak uważacie?
Awatar użytkownika
Alan4331
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 9:48

Re: Skup aut GRÓJEC

Post autor: Alan4331 »

A ja posiadam samochód, który coraz częściej się psuje, więc postanowiłem się go pozbyć. Interesuje mnie Skup samochodów całych i uszkodzonych ale nic nie mogę znaleźć. Nie widziałem, że będę miał tak duży problem ze znalezieniem skupu.
Awatar użytkownika
WKolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:51

Re: Skup aut GRÓJEC

Post autor: WKolaszkowski »

Nie korzystałem nigdy z usług skupu aut.
góry

Re: Skup aut GRÓJEC

Post autor: góry »

Jeśli postanawiasz sprzedać auto, to polecam skup aut w Trójmieście : https://www.sprzedajnamauto.pl Zajmują się tym już kilka lat i jest to najlepsza firma jaką znam, wiele razy sprzedawałem dla nich auto i zawsze byłem zadowolony. Transakcja przebiega szybko i bez większych problemów.
Awatar użytkownika
merkis05
Posty: 57
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:25

Re: Skup aut GRÓJEC

Post autor: merkis05 »

Na stronie https://autoskup.biz/ można znaleźć ofertę skupu, który oferuje uczciwą wycenę i pomoc w załatwieniu formalności podczas sprzedaży auta. Można sprzedać im auto bez względu na stan techniczny, rodzaj, czy markę.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Skup aut GRÓJEC

Post autor: paula22 »

góry - zawsze warto porównać oferty. A w Trójmieście możesz skorzystać też z ich usług https://skup.aut.co.pl/ . Zresztą nie tylko w Trójmieście, a w całym województwie pomorskim. Odbierają auta od klientów. Rzetelnie je wyceniają. I co bardzo ważne - płacą za nie gotówką. Solidni, z doświadczeniem. Zadzwoń do nich - może oferta będzie lepsza.
anuśka

Re: Skup aut GRÓJEC

Post autor: anuśka »

Z tego co można zaobserwować to skupy samochodów cieszą się coraz większą popularnością. Sama przestałam się temu dziwić w momencie kiedy zdecydowałam się na skorzystanie z ich usług. Tutaj https://autoskupslask.com/auto-skup-sie ... e-slaskie/ znalazłam ten, z którego pomocy skorzystałam. Samodzielna sprzedaż samochodu nie jest dla mnie. Kosztowało mnie to zdecydowanie zbyt dużo nerwów więc szybko z tego pomysłu zrezygnowałam.
ODPOWIEDZ