Salony masażu Warszawa

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Gertruda
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 6:22

Salony masażu Warszawa

Post autor: Gertruda »

Cześć! Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na relaks jest masaż. Czy ktoś z was mógłby polecić mi dobry salon masażu w Warszawie? Co nieco słyszałam już o Relax in Spa. Ponoć warto się tam wybrać. Zgadzacie się?
Awatar użytkownika
Emma-67
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 20:26

Re: Salony masażu Warszawa

Post autor: Emma-67 »

Moim zdaniem Relax in Spa to cudowne miejsce. Ich oferta masaży jest świetna, a mnie szczególnie podoba się masaż gorącymi kamieniami. Byłam tam dwa razy i na pewno będę wracać. Atmosfera tego miejsca budzi wyłącznie pozytywne emocje :)
Miętka

Re: Salony masażu Warszawa

Post autor: Miętka »

Gertruda pisze: ↑03 paź 2020, 4:03 Cześć! Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na relaks jest masaż. Czy ktoś z was mógłby polecić mi dobry salon masażu w Warszawie? Co nieco słyszałam już o Relax in Spa. Ponoć warto się tam wybrać. Zgadzacie się?
Co prawda nie jest to salon stacjonarny tylko mobilny, więc przyjeżdżają masować pod wskazany adres, ale polecam bardzo Wellmetime.com, sama korzystam regularnie, duży wybór przeróżnych masaży relaksacyjnych, testują sobie po kolei każdy. Sam masaż wykonany świetnie.
Odlińka

Re: Salony masażu Warszawa

Post autor: Odlińka »

A ja Wam drodzy forumowicze mogę polecić fajną stronę, na której są salony masażu z całej Polski. Na pewno wybierzecie jakiś dla siebie.
Tu łapcie link https://www.modnie-stylowo.pl/firmy/pol ... asa%C5%BCu Tam z resztą znajdziecie firmy z branż typowo kobiecych oraz artykuły modowe etc. Wejdzie śmiało. Całkiem przyjemna ta strona.
Awatar użytkownika
ankaB
Posty: 109
Rejestracja: 07 sty 2020, 21:31

Re: Salony masażu Warszawa

Post autor: ankaB »

Zgadzam się, masaże są cudowne a najcudowniejsze są u pani Hanki z Body & Mind massage by Hanka Kraszczyńska na Pełczyńskiego https://www.lomilomi.waw.pl/kontakt Ona wkłada w te masaże nie tyko umiejętności, ale też pasję i serce. Po masażach u pani Hanki czuję się jak nowo narodzona i nie chodzi tylko o lżejsze, bardziej zrelaksowane ciało, ale także o lżejszą głowę, puszczenie blokad emocjonalnych i wpuszczenie w siebie dobrej energii. Po masażach u pani Hanki bardziej optymistycznie patrzę na świat :)

hxb
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: Salony masażu Warszawa

Post autor: hakuros »

Wiesz co, jeśli poszukujesz przedsiębiorstwa specjalizującego się w urządzeniach i akcesoriach związanych z medycyną estetyczną, to ostatnio polecono mi tę firmę: shop.mrotex.com. Mają w ofercie różnorodne akcesoria, takie jak bodysuity, w przystępnych cenach. Jeżeli zainteresowały cię tego typu produkty, koniecznie zajrzyj na ich stronę.
Antonio

Re: Salony masażu Warszawa

Post autor: Antonio »

W Warszawie polecam Desert Rose. Szczerze mówiąc, nie znam lepszego miejsca. Fantastyczny personel, dobra atmosfera i całkiem przystępne ceny. Myślę, że każdy powinien spróbować chociaż raz.
ODPOWIEDZ