Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, 15:31

Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: Jagoda »

Biorę rozwód i zastanawiam się… Bo dopiero złożyłam pozew do sądu rodzinnego. Czy mogę od razu rozpocząć procedurę w sądzie kościelnym, czy muszę czekać, aż w sądzie cywilnym dostanę rozwód? Bo chciałabym przyspieszyć te procedury…
Awatar użytkownika
kukulka_natalia
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:29

Re: Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: kukulka_natalia »

Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji, ale być może tak się da 😊 Najlepiej skonsultować to z adwokatem kościelnym.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, 15:31

Re: Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: Jagoda »

A to nie może mi obu spraw poprowadzić ten sam adwokat?
Awatar użytkownika
kukulka_natalia
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:29

Re: Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: kukulka_natalia »

Marne szanse, bo to są jacyś specjalni adwokaci kościelni.
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:19

Re: Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: Helga »

Jeśli szukasz dobrego adwokata kościelnego, to polecam Kancelarię Salomon
Awatar użytkownika
Celyna
Posty: 125
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: Celyna »

No nie wiem jak to się dokładnie odbywa. Myslę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zapytać o taką sprawę dosiwadczonego adwokata. Mecenas Budrewicz jest świetny od rozwodów. Jest bardzo konkretny i rzetelny a przy tym naprawde sypmpatyczny. Jeśli jesteście zdecydowani na rozwód to warto umówic sie juz na wizyte aby omóić wszystko i ustalić strategię.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: Rozwód cywilny i unieważnienie małżeństwa w sądzie kościelnym w tym samym czasie

Post autor: mczay »

Rozwód kościelny nie zawsze jest możliwy.
___
Suplement diety
ODPOWIEDZ