relaks

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Danuta Ż

relaks

Post autor: Danuta Ż »

Ja ostatnio odkryłam malowanie po numerach i powiem, że to genialna sprawa! Teraz pracuję nad tym projektem https://twoje-hobby.pl/malowanie-po-num ... jele%C5%84 Nie dość, że takie malowanie dla dorosłych naprawdę odpręża i relaksuje, to potem jeszcze mamy genialny dodatek dekoracyjny! Spójrzcie tylko jakie piękne obrazy można wyczarować za pomocą takiego zestawu! A ile pry tym zabawy, naprawdę polecam. Cena niewielka, a super rozrywka i możliwość odprężenia.
olka Ż

Re: relaks

Post autor: olka Ż »

Dla mnie najlepszym relaksem jest dobra książka. Np ta oferta tu https://www.taniaksiazka.pl/wiecej-serc ... 31388.html Książka dla kobiet. Historia o sile miłosnych uniesień. Jak lubicie czytać to warto przeczytać ta książkę.
kórtka

Re: relaks

Post autor: kórtka »

W ramach relaksu mam w zwyczaju czytać książki dla dzieci. Pod tym względem, moim wymaganiom sprostała książka zrealizowana przez https://bajkowierszownia.pl/sklep/ . Mają interesujący wybór książek dla dzieci, także z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie. Takie książki dają wiele radochy!
leżak

Re: relaks

Post autor: leżak »

Osobiście bardzo odpręża mnie numizmatyka. Może dlatego, że się nią interesuję. Mogę na jej temat czytać godzinami. Jeśli chcielibyście zgłębić tego typu tematykę, to polecam wam zajrzenie w wolnym czasie pod ten adres: https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/s ... ej-monety/ . Wydaje mi się, że znajdziecie tam sporo ciekawych treści.
anna76

Re: relaks

Post autor: anna76 »

Ja w wolnym czasie bardzo lubię sobie usiąść wygodnie w moim ulubiony fotelu i czytać dobrą książkę. Bardzo polecam książki Mariusz Czubaj, jest on jest autorem dwóch cykli kryminalnych. Jeśli nie czytaliście jeszcze takiej literatury, to jak najbardziej zachęcam do przeczytania.
Żonkil22

Re: relaks

Post autor: Żonkil22 »

Jeżeli szukasz sposobu na relaks to ćwiczenia idealnie się w to wkomponują. Wystarczy zakupić podstawowy sprzęt do domu i można zaczynać. Na początek taki atlas https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... wflex.html będzie wystarczający. Może i trochę kosztuje ale można bez problemu rozłożyć na raty i przejść do ćwiczeń.
ODPOWIEDZ