Relaks na wakacjach

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
dargomira1970
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 16:19

Relaks na wakacjach

Post autor: dargomira1970 »

Korzystacie z biur podróży czy wolicie samodzielnie organizować swoje wyjazdy? U mnie to jest tak, że jeśli chodzi o wyjazdy krótsze i mniej odległe, to zazwyczaj jednak organizuję je samodzielnie, jednak dłuższe wakacje, wyjazdy w bardziej egzotyczne miejsca, to stawiam na pomoc biura podróży. Wiosną planuję wycieczkę w Bieszczady i koniecznie trasę Koleją Zakarpacką, akurat w tym przypadku zamierzam skorzystać z usługi biura podróży Bak-Travel.
dumplik

Re: Relaks na wakacjach

Post autor: dumplik »

Mam nadzieję, że Ci pomogę w tej kwestii. Jak mam dziurę w głowie, to korzystam ze strony zawierającej artykuły z pomysłami na wszystko. Nie wyolbrzymiam. Znajdziesz tam inspiracje do spędzania ciekawych wakacji. Tutaj masz link do niej: https://www.pomysly-na.pl/artykul/atrak ... zyc-119677 Pod linkiem jest tekst o wypadzie zimowym do Ustronia. Myślę, że na tę porę roku, to idealne miejsce "wakacji". Zresztą sam znajdziesz coś, co Cię zaciekawi.
gotye

Re: Relaks na wakacjach

Post autor: gotye »

Fajnym pomysłem jest spędzenie czasu w piękne letnie dni na Kaszubach. Cudowny region. Bardzo piękny i usiany jeziorami. Jak jestem tam u rodziny, to zawsze jeżdżę ze swoją ferajną na labirynty. Znajduje się on w parku tematycznym nazywającym się Świat Labiryntów, który mieści się w Bliznach przy ul. Zwierzynieckiej 10 https://www.swiatlabiryntow.pl/oferta/l ... -kukurydzy Można pochodzić po labiryntach z kukurydzy, drewnianych, oraz małych typowo dla dzieci. W ogóle miło się tam spędza czas, ponieważ można tam zrobić również na przykład imprezę okazjonalną. Bardzo przyjazne miejsce rodzinom. Moje dzieciaki są zawsze zachwycone.
ODPOWIEDZ