recykling

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Gilmor
Posty: 90
Rejestracja: 21 sty 2020, 15:19

recykling

Post autor: Gilmor »

stosujecie recykling?
Śnieżka

Re: recykling

Post autor: Śnieżka »

Staram się kupować produkty pakowane w materiały, które podlegają recyklingowi. Wiadomo, nie wszystko się da. Staram się również minimalizować ilość butelek plastikowych. Uważam jest ich znacznie za dużo. Co się z nimi dzieje po wyrzuceniu, możecie poczytać na https://esbud.pl/na-czym-polega-recykling-butelek-pet/ .
Luśka

Re: recykling

Post autor: Luśka »

W kwestii recyklingu warto także pomyśleć o właściwej i bezpiecznej utylizacji uszkodzonych urządzeń elektronicznych. Ja w tym temacie polecam wam korzystanie z usług fachowców takich, którzy się w tym specjalizują. Firma https://www.agorecykling.pl/oferta-uslu ... ronicznego z pewnością do takich należy. Mieliśmy okazję kilkakrotnie z nimi współpracować i są niezwykle rzetelni w tym, co robią. Polecam.
roma8

Re: recykling

Post autor: roma8 »

Recykling jest ważny i oprócz rozwiązań domowych wiele firm dba o przetwarzanie tworzyw sztucznych. Na pewno regranulat pe https://contalen.eco/pl/regranulaty-ldpe/ to idealne rozwiązanie. Dzięki niemu można tworzyć produkty z tworzyw sztucznych, które zostały wcześniej przetworzone.
ODPOWIEDZ