Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: Gotka »

Nie jestem pewna czy skorzystać z gotowej oferty projektów tego studia https://ajrstudio.pl/ , czy też zlecić im nowy indywidualny projekt. Pierwszy raz będę korzystać z usług takiej firmy, dlatego szukam jakichś informacji na ten temat. Mój mąż na szybko by chciał kupić coś gotowego, ale ja uważam, że warto poczekać na coś specjalnego :) A jak Wy myślicie?
Figa456

Re: Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: Figa456 »

W różnych biurach projektowych można znaleźć obecnie bardzo ciekawe i funkcjonalne gotowe projekty domów - https://www.domywstylu.pl/projekt-domu- ... 2_dr-s.php Dzięki temu można spojrzeć na gotowe rozwiązania i zweryfikować, czy nam odpowiadają czy nie. Do tego widać, że projekty obecnie są przygotowywane tak, żeby wykorzystać najnowsze trendy na rynku nieruchomości i zapewnić domownikom komfort mieszkania.
Wieżyczka

Re: Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: Wieżyczka »

Wszystko zależy od tego, czy patrząc na te projekty masz w głowie "w sumie nic ciekawego" czy "wow, super rozwiązania, biorę". No bo jeśli kupuje się, żeby było, to niezbyt dobrze wróży dla przyszłości życia w domu. Myślę, że warto rozważyć współpracę z pracownią, która robi naprawdę wyjątkowe projekty jak ta https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Tu ma się pewność, że projekt będzie w pełni odpowiadał naszym potrzebom.

rozłącznik bezpiecznikowy tytan
luć

Re: Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: luć »

Miałam ten sam problem, ale po obejrzeniu tego projektu domu https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 byłam już pewna, że to ten który chce mieć. Jesteśmy już w trakcie budowy tego domu a ja już nie mogę się doczekać aż zamieszkamy tam i będzie cudownie. Co sądzicie o tym projekcie?
00bartusięk00

Re: Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: 00bartusięk00 »

Trzeba pamiętać, że taki projekt indywidualny na pewno będzie bardzo drogi i trzeba się przygotować na to, że to będą naprawdę duże pieniądze. Zdecydowanie lepszym, bo dużo tańszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z projektu gotowego. Sam bym się na to zdecydował.

j w rząska
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 163
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: osaka »

Też się mocno nad tym zastanawiałam, porównywałam, pytałam i przekonało mnie zdanie większości która korzystała z projektów dostępnych w sieci. Niższe koszty na pewno a takie gotowe projekty domów są naprawdę bardzo dobrze przygotowane, z pełną dokumentacją techniczną, można się też doradzić w dobrym biurze projektów jaki konkretnie projekt wybrać. W niektórych różnice są niewielkie naprawdę, jestem zdania, że każdy jest w stanie znaleźć taki projekt który w 100% będzie mu odpowiadać.
madziuś

Re: Projekt domu indywidualny czy gotowy?

Post autor: madziuś »

Najlepiej jest skorzystać z projektu gotowego niż indywidualnego ze względu na profesjonalizm . Firma która zajmuję się takimi sprawami to https://www.archeton.pl/ . Spełniają oni wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń. Dbają przede wszystkim o jakość i solidność po to aby domy były funkcjonalne, wygodne oraz niedrogie w utrzymaniu.
ODPOWIEDZ