Program do faktur

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Program do faktur

Post autor: paula22 »

Okazuje się, że własny biznes to nie taka bułka z masłem. Jak wielu początkujących mam problem z poprawnym fakturowaniem. Ostatnio natknęłam się na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online. Zdaje się, że będzie to rozwiązanie moich problemów, ale przezornie wolę się upewnić, więc pytam. Ktoś może korzystał z tego pakietu? Warto w to inwestować?
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: Program do faktur

Post autor: wioletta »

Pewnie, że warto. Jeśli zainwestujesz w to oprogramowanie to dostaniesz możliwość nie tylko wystawiania faktur, ale także możliwość jego intergracji z księgowością online. Teraz sporo osób na to patrzy, bo to znacznie ułatwia przepływ dokumentów pomiędzy firmą, a biurem rachunkowym.
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 46
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:41

Re: Program do faktur

Post autor: Rita »

Ja dużo działam online. Nie tylko mam sklep, ale także sprzedaję na różnych platformach sprzedażowych. Dlatego to, że oprogramowanie od wFirma ma możliwość integracji z różnymi platformami ecommerce bardzo mnie zachęciło. I nie żałuję, bo wszystko działa jak należy.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:40

Re: Program do faktur

Post autor: agus123 »

Czy ten program ma jakieś zastosowanie odnosnie prowadzenia sklepu online?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:36

Re: Program do faktur

Post autor: zenka »

Agus, ten program ma ciekawe opcje integracji związane ze sprzedażą. Możesz tam np. zintegrowac program z magazynem. Wejdz sobie i poczytaj https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Jest to program bardzo ciekawy i przydatny.
Awatar użytkownika
Kitti32
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:46

Re: Program do faktur

Post autor: Kitti32 »

Wystawienie faktury to połowa sukcesu. Druga połowa to ściągnięcie tych płatności. Dlatego fajną opcją w wFirma jest to, że oprócz samego programu do fakturowania masz moduł kontroli płatności, a nawet samodzielnej windykacji. Myślę, że to rozwiązanie ułatwia wiele kwestii.
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:46

Re: Program do faktur

Post autor: Oriana »

Nie wiem czy ktoś wspominał, ale dla mnie ważne było to, żeby moje oprogramowanie było na bieżąco aktualizowane. I w przypadku wFirma właśnie tak jest. Wiem, że pracuję na najlepszych i aktualnych rozwiązaniach. No i nie bez znaczenia jest to, że pracuję bez limitów, bo w wFirma nie ma ograniczenia co do ilości wystawianych dokumentów czy użytkowników.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
usmiechnieta
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:42

Re: Program do faktur

Post autor: usmiechnieta »

Dużo osób wypowiada się na temat panelu www.wFirma.pl - nie wątpię, że są to informacje, które mogą okazać się bardzo przydatne dla osób, które przymierzają się do tego, by skorzystać z tego narzędzia. Mówić o wFirma można naprawdę dużo, ja jednak uważam, że najlepiej sprawdzić samemu - pierwsze trzydzieści dni można korzystać za darmo, doskonała okazja, by ogarnąć temat i podjąć ostateczną decyzję.
Awatar użytkownika
mandarynkaa
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:48

Re: Program do faktur

Post autor: mandarynkaa »

Jestem w trakcie załatwiania formalności związanych z założeniem sklepu internetowego. Przejrzałam witrynę www.wFirma.pl i stwierdziłam, że to jest idealne narzędzie dla mnie - umożliwia bezproblemowe i wygodne zarządzanie sprzedażą: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Jest nawet możliwość fakturowania w połączeniu z CRM i magazynem oraz integracja z Allegro, super sprawa :)
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Program do faktur

Post autor: wolna »

Całkowicie się z Tobą zgadzam, bo prowadzenie firmy wcale nie jest proste i wymaga do tego wiedzy i doświadczenia. Gdy zaczynałam, na początku też nie radziłam sobie z fakturowaniem, dopiero po jakimś czasie zakupiłam specjalny program, dzięki któremu mogłam wszystko uporządkować. Czytałam dobre opinie o programie Insoft i zakupiłam go na https://www.pckf.pl. Instalacja jest bardzo prosta, obsługa programu również, idealnie sprawdza się we współpracy z kasami fiskalnymi, a bardzo mi na tym zależało, aby stworzyć sprawnie funkcjonujący system.

cybelec modeva 10s
Awatar użytkownika
nirvek
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:08

Re: Program do faktur

Post autor: nirvek »

Myślę, że jak najbardziej warto. Decyzja jednak należy do Ciebie.

victorinox swiss
- Będzie bolało, ale tylko przez krótką chwilę - powiedział. - Jak wiele rzeczy w życiu.
Awatar użytkownika
Rafcio
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:55

Re: Program do faktur

Post autor: Rafcio »

Świetny temat i mnóstwo informacji. Jest co czytać zdecydowanie.
-W swoim czasie...
-Czasu to ty akurat nie masz.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Program do faktur

Post autor: Zrelaksowana »

A czy korzystacie w Waszych firmach z elektronicznego obiegu dokumentów? Czytałam ostatnio . czymś takim na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i doszłam do wniosku, że taki system rzeczywiście mógłby się okazać w naszej firmie bardzo przydatny i mógłby usprawnić w niej wiele procesów. A Wy co o tym sądzicie? Warto wdrożyć coś takiego w przedsiębiorstwie?
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Program do faktur

Post autor: milka9 »

To nawet online można robić przecież! trzeba mieć tylko dostęp do internetu https://poczta.progreso.pl/#NOP sama już z tego korzystam i teraz żyje mi się o niebo lepiej, szybko prosto i przyjemnie
Paulinka090
Posty: 13
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:56

Re: Program do faktur

Post autor: Paulinka090 »

Odpowiednio dobrane oprogramowanie znacznie ułatwia działania prowadzone w różnych działach firmy. Jeśli chodzi o faktury to myślę, że warto wdrożyć system zarządzania obiegiem faktur, który usprawni ich przyjmowanie i rozliczanie. Jego zaletą jest również możliwość integracji z systemem finansowo-księgowym. Stanowi on dodatkowo, gwarancję zabezpieczenia przed zgubieniem dokumentów oraz łatwość i prostotę wyszukiwania faktur według różnych parametrów. Na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/system-z ... a,288.html dostępne są informacje na temat takiego systemu wdrożonego do jednej z firm. ;)
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Program do faktur

Post autor: mikolaj2 »

Paulinka090 pisze: ↑12 sie 2019, 14:02 Odpowiednio dobrane oprogramowanie znacznie ułatwia działania prowadzone w różnych działach firmy. Jeśli chodzi o faktury to myślę, że warto wdrożyć system zarządzania obiegiem faktur, który usprawni ich przyjmowanie i rozliczanie. Jego zaletą jest również możliwość integracji z systemem finansowo-księgowym. Stanowi on dodatkowo, gwarancję zabezpieczenia przed zgubieniem dokumentów oraz łatwość i prostotę wyszukiwania faktur według różnych parametrów. Na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/system-z ... a,288.html dostępne są informacje na temat takiego systemu wdrożonego do jednej z firm. ;)
moim zdaniem godny uwagi jest Program do faktur ten ze strony szybkafaktura.pl Polecam Ci go przetestować, teraz jest taka opcja za darmo, a program bardzo prosty i intuicyjny w obsludze.
Awatar użytkownika
merkis05
Posty: 57
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:25

Re: Program do faktur

Post autor: merkis05 »

Ja korzystam z programu do wystawiania faktur, który znalazłem na stronie http://szybkafaktura.pl/. Ten program znacznie ułatwił mi pracę, odkąd go używam zaoszczędziłem dużo czasu. Moim zdaniem warto zainteresować się narzędziami tego typu.
Awatar użytkownika
psotna
Posty: 110
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:44

Re: Program do faktur

Post autor: psotna »

Właśnie też szukałam dla siebie programu do fakturowania i trafiłam na Melpe https://melpe.pl . Powiem wam, że ten program zrobił na mnie ogromne wrażenie, ponieważ z jego pomocą fakturowanie jest naprawdę bardzo proste i sprawniejsze. Tam możemy budować bazę danych firmy, który wystawiamy faktury, możemy sprawdzać statusy płatności etc.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Program do faktur

Post autor: obozowicz »

Akurat jeśli chodzi o same programy do fakturowania to ja z nimi nigdy nie miałem żadnych problemów. Na ten moment jestem zainteresowany oprogramowaniem dla budownictwa https://www.connecto.pl/oprogramowanie- ... aj-zalety/ które jakby nie było posiada cały szereg zalet. Jak dla mnie jest to świetna sprawa.
Awatar użytkownika
klata
Posty: 104
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Program do faktur

Post autor: klata »

Fakt, takie programy jak https://www.bizin.pl/ pozwalają na sprawne wystawianie faktur także online. Ja nie wyobrażam sobie dnia bez tych narzędzi, korzystam, jestem zadowolona i szybciej mogę się uporać nie tylko ze stertą faktur. Łatwo uporządkować dokumenty, monitorować płatności za faktury oraz kontrolować stany magazynowe
Leszka

Re: Program do faktur

Post autor: Leszka »

Myślę że nie ma co inwestować w drogie programy. Warto spróbować czegoś prostego, funkcjonalnego i budżetowego. Mega-Tech ma u siebie program faktura Small business Lite. Prosta aplikacja, do darmowego przetestowania. Wystarczy pobrać ją ze strony producenta: https://www.mega-tech.com.pl/fakturowanie/
ODPOWIEDZ