Prezent na świecenia kapłańskie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, 15:31

Prezent na świecenia kapłańskie

Post autor: Jagoda »

Cześć, mam dość nietypowe pytanie. Mój kuzyn będzie miał niebawem święcenia kapłańskie i z mężem zastanawiamy się, co mu dać w prezencie, bo wiem, że daje się jakieś prezenty... Ale kompletnie nie mam pojęcia? To musi być typowo "dla księdza" czy może coś do domu lepiej?

guerlain shalimar parfum initial cena
Awatar użytkownika
Jaska
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:22

Re: Prezent na świecenia kapłańskie

Post autor: Jaska »

Wiesz, wydaje mi się, że jest to na tyle ważny moment w życiu przyszłego księdza, że takie zwykłe prezenty do domu nie będą zbyt dobre. Lepiej zakupić coś znaczącego. Pamiątkę o dużej wartości. Np. zdobiony modlitewnik ręcznie robiony. To drogie prezenty, ale można całą rodzinę poprosić o zrzutkę :-) Poszukaj w internecie, niewiele firm specjalizuje się w tworzeniu takich majstersztyków:

np.
Obrazek
Awatar użytkownika
kukulka_natalia
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:29

Re: Prezent na świecenia kapłańskie

Post autor: kukulka_natalia »

Moim zdaniem świetny pomysł na prezent. To pamiątka na całe życie! A ten modlitewnik, którego zdjęcie wrzuciłaś to dzieło firmy Manuscriptum. Mają niesamowite dzieła sztuki na swojej stronie.

kalwaria zebrzydowska burmistrz
Awatar użytkownika
mdrab91
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:32

Re: Prezent na świecenia kapłańskie

Post autor: mdrab91 »

Zupełnie nie zgadzam się z tą sugestią. Mam kompletnie inny pogląd na to.
Nic tak nie świadczy o charakterze człowieka, jak jego pociąg do inteligencji.
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Prezent na świecenia kapłańskie

Post autor: Vanesca78 »

Super, jak dla mnie pomysł bomba. Możesz jeszcze dorzucić przykładowo eleganckie spinki do mankietów o motywie religijnym. Tutaj https://www.galante.pl/prezenty-dla-ksiedza znalazłam świetne propozycje. Uważam, że byłby to również oryginalny prezent dla księdza.
ODPOWIEDZ