prezent dla teścia

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Rozważna

prezent dla teścia

Post autor: Rozważna »

No problem taki jak w tytule szukam pomysłu na prezent dla teścia. W sumie nie przebywam z nim zbyt często, ale chciałabym mu na nadchodzące urodziny podarować coś z klasą. Tak sobie myślę że taki elegancki prezent to fajne torby podróżne. Od dużo podróżuje i myślę że będzie to dobrym wyborem. To praktyczna rzecz a wiem że on sobie ceni takie prezenty. Oglądałam nawet wstępnie kilka i znalazłam ciekawe na supergalanteria. I jak myślicie byłby zadowolony z takiego upominku?

wentylacja mechaniczna co to jest
Staś

Re: prezent dla teścia

Post autor: Staś »

Ja dla mojego teścia, ktory właśnie przeszedł na emeryturę chcę kupić prezent praktyczny z którego na 100% będzie zadowolony. Pomyślałem o tej ofertcie tu https://itnes.pl/notebooki/notebooki-le ... thinkbook/ Laptop marki Lenovo - moim zdaniem najlepszy na naszym rynku. Jest wygodny, poręczny i pozwala na korzystanie z niego w każdych warunkach - chociaż mam nadzieję, że na ryby jednak go nie zabierze.
Mów

Re: prezent dla teścia

Post autor: Mów »

Ja bym kupiła jakąś dobrą książkę porządnego autora. Bardzo mądre teksty można znaleźć na https://www.taniaksiazka.pl/potega-chec ... 04728.html . Jest bardzo nietypowy i kontrowersyjny, także dla umysłu prawnika taka lektura byłaby dobra.
ODPOWIEDZ