Prawo jazdy Łódź

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Patka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:36

Prawo jazdy Łódź

Post autor: Patka »

Jak wiadomo w Łodzi nie ma zbyt dużej zdawalności prawa jazdy. Dlatego warto zainwestować w naukę w dobrej Auto Szkole – dzięki temu jest większa szansa na to, że zda się za pierwszym razem. Dlatego polecam szkołę jazdy http://palgan.pl/.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Prawo jazdy Łódź

Post autor: Gustavo »

Dobra szkoła jazdy to podstawa. Dzięki odpowiedniej nauce można znacznie szybciej zdać egzamin, bo za pierwszym podejściem. W moim przypadku właśnie tak było, a kurs robiłem w szkole https://www.zdajprawko.pl/ w Poznaniu. Polecam ich w 100%, bo są najlepsi!
amba

Re: Prawo jazdy Łódź

Post autor: amba »

Jaka szkoła jazdy warszawa jest przez Was polecana? Gdzie wy byście poszli się uczyć? Dodam, że naprawdę nie ma jednego dylematu na ten temat i chcę po prostu skierować się do odpowiedniego miejsca. I to może być dla mnie naprawdę ważnym elementem. Co wy na to? Jakie macie w tym względzie podpowiedzi?
Włodi

Re: Prawo jazdy Łódź

Post autor: Włodi »

Chociaż cena kursu jest ważna, warto też zwrócić uwagę na liczbę godzin jazdy oferowanych w ramach kursu. Na przykład, w niektórych regionach Polski, szkoły jazdy oferują więcej godzin jazdy w tej samej cenie. Dowiedziałem się o tym z analizy na https://moro-tour.pl/porownanie-kosztow ... ch-polski/ i uważam to za bardzo wartościową informację.
evenola

Re: Prawo jazdy Łódź

Post autor: evenola »

Prowadzenie samochodu to dla mnie oczywista oczywistość, dlatego nie jestem zwolenniczką szukania tego samego rozwiązania, a dokształcania się. I między innymi wiem, że tutaj https://oskernest.pl/kategoria-b/ mam miejsce, gdzie zrobię odpowiednie prawo jazdy. I mi na tym naprawdę mocno zależy.
ODPOWIEDZ