Pożyczki

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:40

Pożyczki

Post autor: agus123 »

Siemanko ludziki. Jakie macie zdanie na temat pożyczek? Mam pewien dylemat bo nie wiem czy brac czy nie brac. Znalazłam wiele wariantów pożyczek na portalu https://monebay.pl/pozyczka-spolecznosciowa i zastanawiam się nad tym. Wiem, że to dojrzała decyzja dlatego muszę to kilka razy przemyślec, ale co Wy sądzicie o pożyczkach?
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Pożyczki

Post autor: ellen »

Moje zdanie jest takie, jeśli warunki są jasno określone, znana jest całkowita kwota spłaty bez żadnych kruczków, a ktoś akurat potrzebuje szybko gotówkę to czemu nie. Taką można wziąć na https://kokos.pl/ , przy minimum formalności i na klarownych warunkach.
Awatar użytkownika
anetka
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Pożyczki

Post autor: anetka »

To bardzo sprawdzone firmy. Jednak przed podjęciem decyzji dobrze oceń swoje możliwości. Chwilówki mają to do siebie, że są bardzo drogie w przypadku przekroczenia terminu spłaty. Przed zaciągnięciem zobowiązania polecam przeczytanie tego artykułu - https://abcpozyczki.com/jak-splacic-chwilowki/. Poznacie podstawowe sposoby radzenia sobie z zadłużeniem. To bardzo ważne przy tego typu produktach finansowych.
Sprawdź mój ulubiony album fotografii
Awatar użytkownika
w4lk3rs
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:32

Re: Pożyczki

Post autor: w4lk3rs »

Spore pieniądze praktycznie od ręki możesz dostać tutaj https://www.nachwilke.com/ . Mi to bardzo pomogło podczas problemów finansowych.
Film to życie, z którego wymazano plamy nudy.
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Pożyczki

Post autor: Bela »

A bierze ktoś z Was pod uwagę Wonga? Wiecie, jakie teraz można u nich dostać warunki, pożyczając po raz pierwszy?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2019, 19:39

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga »

Witam! Bela jako nowa Klientka wonga.com możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1 500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to maksymalnie 10 zł) lub ratalną w kwocie do 20 000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2 500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można poznać na naszej stronie wonga.com w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
WojtuSko
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2020, 10:29

Re: Pożyczki

Post autor: WojtuSko »

Ja tam raczej stoję z daleka od takich pożyczek.
Awatar użytkownika
Pamel
Posty: 22
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:35

Re: Pożyczki

Post autor: Pamel »

Przede wszytskim żadnych pożyczek gotówkowych od prywatnych firm. To jest zdzierwsto! Potem spłacasz 200% wartości pożyczonej. Ja mam wraz ze swoim kontem bankowym w banku Toyota limit kredytowy, dzięki czemu czasem gdy jest potrzeba mogę przekroczyć linię i wyciągnąć nieco więcej niż na koncie realnie się znajduje ;p
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Pożyczki

Post autor: Bela »

Jak długo trwają wszelkie procedury w Wonga, zanim zostanie przyznana mi gotówka?

usunięcie wirusa policja
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2019, 19:39

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga »

Witam! Bela, jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie wonga.pl w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
Genia
Posty: 32
Rejestracja: 27 sty 2020, 23:41

Re: Pożyczki

Post autor: Genia »

Czy zanim przyznacie pożyczkę sprawdzacie jego zdolność kredytową w biku?
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:55

Re: Pożyczki

Post autor: kasia »

No na pewno taką zdolność kredytową sprawdzają banki, niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy nie. Nie wiem, jak to jest u takich https://silesiafinanse.pl/oferta/kredyt ... ice-slask/ doradców finansowych, ale wydaje mi się, że oni również sprawdzają czyjąś zdolność kredytową. W końcu muszą mieć pewność, że temu, komu udostępniają kredyt, mogą zaufać.
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2019, 19:39

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga »

Genia pisze: ↑29 lut 2020, 1:30 Czy zanim przyznacie pożyczkę sprawdzacie jego zdolność kredytową w biku?
Witam! Genia, tak – w wonga.com wiarygodność kredytową Klientów sprawdzamy w następujących bazach danych: ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A. Mam nadzieję, że mogłem pomóc.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

beyu okulary
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: Pożyczki

Post autor: milka »

Biorąc takie różne szybkie pożyczki można szybko wpaść w długi. Często niestety się to zdarza. Warto w takiej sytuacji zabezpieczyć bliskich. Tutaj https://www.splatachwilowek.pl/czy-wies ... k-uniknac/ można sobie poczytać o dziedziczeniu długów. Jest tam wiele cennych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Myślę, że warto mieć świadomość tego jak wygląda taka sytuacja.

ninghong opinie
koriś

Re: Pożyczki

Post autor: koriś »

Jakie dokumenty są potrzebne, żeby wnioskować o pożyczkę w Wonga? . .
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym. Jeśli decyzja będzie pozytywna gotówka zostanie przelana na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie po otrzymaniu egzemplarza Umowy na Twój adres korespondencyjny.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Błata

Re: Pożyczki

Post autor: Błata »

oewonga_pożyczki pisze: ↑16 lut 2021, 13:50 Cześć,
aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym. Jeśli decyzja będzie pozytywna gotówka zostanie przelana na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie po otrzymaniu egzemplarza Umowy na Twój adres korespondencyjny.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
A jak w tym momencie wyglądają warunki pożyczki w Wonga?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
ODPOWIEDZ