Pozew ws kredyty we frankach

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Lućka

Pozew ws kredyty we frankach

Post autor: Lućka »

Dzisiaj prawie każda sprawa przeciwko bankom w sprawie udzielonych kredytów we frankach kończy się wygraną klientów banków. Wszystko za sprawą tego ,że artykuł 286 kk zyskał właściwą dla tej sprawy wykładnię. Dzięki temu po złożeniu profesjonalnie przygotowanego pozwu przeciwko bankowi, sąd unieważnia kredyt frankowy i zażąda zwrotu nadpłaconych rat na rzecz frankowicza.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 172
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Pozew ws kredyty we frankach

Post autor: osaka »

Zgadzam się, jest na pewno nieco łatwiej, nie mniej aby mieć pewność że sprawa zakończy się dla nas pomyślnie warto podjąć współpracę z kancelarią która ma doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Tak jak https://lextio.pl/ . Pomogli już nie jednej osobie pozbyć się kredytu we frankach i odzyskać pieniądze, stawiają na najwyższą jakość usług a przy tym oferują rozsądne ceny usług.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Pozew ws kredyty we frankach

Post autor: Liliana »

Ciekawe jak długo jeszcze będą się te sprawy frankowe jeszcze ciągnąć. Obecnie chyba wiele osób już ma to za sobą, a jeżeli chodzi o liczbę frankowiczów, to w stosunku do pozostałych kredytobiorców jest ich niewielu. Trzeba było też myśleć wcześniej. Mój teść wziął kredyt we frankach na budowę domu, ale zorientował się odpowiednio wcześniej, co się dzieje i przewalutował wszystko zanim bańka finansowa pękła. Dziś spłaca spokojnie kredyt bez problemów.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Pozew ws kredyty we frankach

Post autor: ellen »

W sprawie kredytu we frankach jaki niestety mam to też korzystam z profesjonalnej pomocy. Pewnie każdy trochę bardziej pozytywnie zaczął myśleć po orzeczeniu TSUE. Co prawda nie da się tego rozwiązać w kilka dni, ale generalnie szanse są duże i warto działać. Ja mam pomoc https://cleverstep.pl/ i bardzo jestem zadowolona z ich podejścia i zaangażowania. Nawet analiza umowy kredytowej jest u nich bezpłatna.
dręm

Re: Pozew ws kredyty we frankach

Post autor: dręm »

W sumie na tym to ja się w ogóle nie znam, ale z tematem może pomóc pośrednik Kredytowy Zgierz https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ . Na pewno będzie dla was dobrym pomocnikiem, a dodatkowo będziecie mogli od niego dowiedzieć się więcej o tym, co państwo zamierza w sprawie frankowiczów.
ODPOWIEDZ