poszukiwany kurier

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

poszukiwany kurier

Post autor: gross »

Jestem w trakcie poszukiwania kuriera, jakiś tani by się przydał który błyskawicznie dowozi paczki. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 254
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: poszukiwany kurier

Post autor: cilka »

Chyba każdy z nas chce zwiększyć sprzedaż produktów online. Ja właśnie zastanawiam się nad założeniem konta firmowego na allegro, bo na stronie kurierskiej https://www.sendit.pl/blog/jak-zwiekszy ... egro-smart czytałam, że allegro smart pomaga zwiększyć sprzedaż towarów. Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
akihabara
Posty: 89
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:43

Re: poszukiwany kurier

Post autor: akihabara »

Tak to dobra opcja. Także im więcej będziesz proponowała klientom wyboru tym lepiej. Nie ograniczaj sie tylko do jednego czy dwóch kurierów, weź też pod uwagę że np. taki kurier ambro express też jest często wybieraną opcją przez klientów i warto mieć go w ofercie
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 155
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: poszukiwany kurier

Post autor: osaka »

Jeśli chcecie nadać paczkę do Anglii kurierem to na https://lovekrakow.pl/aktualnosci/ile-k ... 31624.html dowiecie się jak to wygodnie i tanio zrobić. Paczki za granicę, w tym szczególnie do Anglii nadawane są coraz częściej i można wysyłać je coraz taniej. A docierają naprawdę szybko na miejsce. Tak samo paczki z Anglii do Polski. Jeśli korzystamy z dobrego przewoźnika to nie ma obaw, zawsze dotrze przesyłka na miejsce.
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

Re: poszukiwany kurier

Post autor: sekki »

Ja sobie ostatnio czytałam na ten temat i dowiedziałam się, że jak to ma być tani kurier to w takim razie należy szukać u brokerów kurierskich bo oferują oni porównanie cen i wybór spośród wielu firm w jednym miejscu - nie trzeba latać i szukać
ODPOWIEDZ