Pomaganie dzieciom

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:01

Pomaganie dzieciom

Post autor: kasiunia »

Już najwyższy czas pomyśleć o rozliczeniu swojego PIT`a.Przy tej okazji możemy pomóc dzieciom. jak?Otóż znajdują się w Polsce fundacje pomagające dzieciom a jedną z nich jest Fundacja Pociecha.Fundacja wspiera dzieci z biedniejszych rodzin i wyrównuje szanse na start życiowy oraz zapewnia także podstawowe potrzeby - jak posiłek czy opiekę na świetlicy. Na ich stronie znajduje się także aplikacja, - https://fundacjapociecha.pl/pit/ dzięki której rozliczysz właściwie swój PIT.
Awatar użytkownika
grazka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:22

Re: Pomaganie dzieciom

Post autor: grazka »

A czy ktoś z was wspiera może fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ ? Dzisiaj tyle się słyszy o chorych dzieciach, że warto wspierać takie fundacje. Dzięki, którym osoby chore mają szansę trafić do najlepszych lekarzy. Na prawdę warto pomagać jeśli los dzieci chorych nie jest Wam obojętny.
Awatar użytkownika
bronwyn
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:08

Re: Pomaganie dzieciom

Post autor: bronwyn »

grazka pisze: ↑27 kwie 2019, 8:44 A czy ktoś z was wspiera może fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ ? Dzisiaj tyle się słyszy o chorych dzieciach, że warto wspierać takie fundacje. Dzięki, którym osoby chore mają szansę trafić do najlepszych lekarzy. Na prawdę warto pomagać jeśli los dzieci chorych nie jest Wam obojętny.
Cześć, ja wspieram fundację Szlachetny Gest i serdecznie ją polecam!
Awatar użytkownika
Konradaa
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:29

Re: Pomaganie dzieciom

Post autor: Konradaa »

Nie wypowiem się w tym temacie. Nie mam tu wiedzy.
Ale ludzie bardzo mocno przejmują się rzeczami. Bez rzeczy są tylko sprytniejszymi zwierzętami.
Awatar użytkownika
puchatek
Posty: 13
Rejestracja: 26 cze 2019, 21:22

Re: Pomaganie dzieciom

Post autor: puchatek »

Lubicie pomagać? Bo ja bardzo, dlatego też popieram wszystkie inicjatywy, które pomagają chorym i cierpiącym dzieciom i zawsze oddaję swój 1% na organizację pożytku publicznego. W tym roku wybrałam Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Są oni wielcy w tym co robią. Nie pozwólmy, by te dzieci dłużej cierpiały. Pomagajmy!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: Pomaganie dzieciom

Post autor: mczay »

Dokładnie zgadzam się z powyższym! Sama od kilku lat przekazuję 1% na chore dzieci. W tym roku jak rozliczałam się z podatku na stronie https://www.pitax.pl/?kod=71QfCvXxf7e także to zrobiłam. Jednak dodatkowo oprócz szybkiego wypełnienia pitu na tej stronie można otrzymać miesięczny dostęp do platformy Empik Go
ODPOWIEDZ