Podręczniki szkolne

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
boston
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:58

Podręczniki szkolne

Post autor: boston »

Kończy się lipiec i za kilka dni się zacznie ostatni miesiąc wakacji. Czas więc dzieciom kupić podręczniki szkolne. W tym roku szkoła późno opublikowała ich listę, dlatego też trzeba się spieszyć. W tamtym roku zamawialiśmy z https://livro.pl/podreczniki-szkolne, w tym roku będzie podobnie. Zastanawiam się jednak, jak długo będzie się czekało na wysyłkę w sezonie wakacyjnym.
Awatar użytkownika
moli
Posty: 20
Rejestracja: 24 lip 2019, 5:39

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: moli »

Podręczniki szkolne dla religii, do szkoły podstawowej, można w dobrej cenie zamówić na stronie księgarni internetowej https://www.swietywojciech.pl/Podreczni ... podstawowa Są tam zresztą również podręczniki szkolne do szkół wyższych stopni oraz dla przedszkolaków.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Zrelaksowana »

Żeby odnieść sukces, podręczniki dla uczniów powinny być zintegrowane z tymi dla nauczycieli. Na takie właśnie rozwiązania stawia wydawnictwo Nowa Era. Na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... zyk-polski możecie sobie na przykład poczytać o ich książkach do języka polskiego dla szkół ponadpodstawowych :)
Awatar użytkownika
miskala
Posty: 202
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:06

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: miskala »

Dla uczniów ważne są dobrze opracowane podręczniki. Jeśli szukacie podręcznika do geografi to zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-geo ... 60056.html Dla uczniów liceum i technikum. Zawiera mapy, ilustracje, fotografie. Napisany prostym językiem.
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Berasia »

Jeśli Podręczniki szkolne zamówicie przez internet, to nie musicie się aż tak bardzo spieszyć. Na Ceneo jest ich dużo dostępnych. Można sobie sprawdzić na stronie. My już kupiliśmy i tylko czekamy na dostawę. Gdybym wiedziała rok temu o takiej możliwości kupowania książek, to też bym tak zrobiła. A tak musiałam się nadźwigać i przynieść z księgarni kilka ciężkich siatek.
Awatar użytkownika
DagmaraB
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2019, 21:39

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: DagmaraB »

Duże sklepy szybko wysyłają produkty, myślę że max tydzień można czekać. Jak ja zamawiam książki z różnych stron to przychodzą mi przeważnie do kilku dni od złożenia zamówienia :)
Awatar użytkownika
Camma
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2019, 22:27

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Camma »

Ja również praktycznie co roku zamawiam dzieciom podręczniki przez internet . NIestety ale nie łapią się na refundację bo są już za duże. Tak wieć trzeba zapłacic pełna kwotę. W sumie rzadko udaje się kupić używane podręczniki bo w ostatnich latach praktycznie co roku wychodza nowe wydania. Poza tym ćwiczenia równiez muszą byc nowe.

Ze swojej strony polecam PWN:
https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 079,k.html

W księgarni mają pełen wybór podręczników szkolnych, poza tym spore promocje (szczególnie na podręczniki do nauki języków obcych, które potrafią byc najdroższe).
Awatar użytkownika
Bunia33
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:41

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Bunia33 »

Niezbędne do nauki podręczniki szkolne oraz dodatkowe jak chociażby nauki pomocnicze historii można znaleźć w dobrych księgarniach internetowych - https://ksiegarnia.pwn.pl/Nauki-pomocni ... 329,p.html Do tego można je zakupić w korzystnych cenach, więc oprócz tego co wymagane, można dokupić także dodatkowe książki wzbogacające wiedzę. A przy obecnym trybie nauki na pewno warto jest korzystać ze wszystkich dostępnych możliwości.
ODPOWIEDZ