Pałgan auto szkoła Łódź

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Munia
Posty: 36
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:15

Pałgan auto szkoła Łódź

Post autor: Munia »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą kursów na prawo jazdy (kategoria A, A1, A2 i B) w auto szkole Pałgan. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: http://palgan.pl/. To renomowana auto szkoła w Łodzi.
Awatar użytkownika
Cegdo
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:47

Re: Pałgan auto szkoła Łódź

Post autor: Cegdo »

A ja jestem ciekawa czy ktoś z Was może kiedyś korzystał z wynajmu aut https://www.fleetcorp.pl/lublin/ Jakie macie doświadczenia z tym związane? Jakiego rzędu to koszty i jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:36

Re: Pałgan auto szkoła Łódź

Post autor: zenka »

Dobra szkoła jazdy to jedno, reszta to już zdobywanie doświadczenia za kierownicą. Wielu młodych kierowców ma ten problem, że myślą, że umieją jeździc samochodem. Ja jednak sądzę, że uczymy się dopiero po zdanym egzaminie przemierzając kolejne kilometry samochodem. Czasami zdarza się coś przeskrobac na drodzę. W przypadku mandatu warto sprawdzic https://zaplacmandat.pl gdzie można zapłacic za nego online.

ekran avtek
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Pałgan auto szkoła Łódź

Post autor: Gustavo »

Również w Poznaniu jest bardzo dobra szkoła jazdy, do której warto się wybrać jeśli chcecie bezstresowo i bezproblemowo zdać prawo jazdy. Na stronie https://www.zdajprawko.pl/ można znaleźć o nich kontakt. Osobiście polecam - mają doświadczenie i świetnie prowadzą kursantów.
Kuźniar

Re: auto szkoła

Post autor: Kuźniar »

Kolega wspomniał tu o szkole w Poznaniu, więc dołączę się i polecę wam szkołę dzięki której zdałem egzamin bez stresu i to za pierwszym razem. To szkoła Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Ja jeździłem z panem Piotrem, to świetny człowiek i doskonały instruktor. Tak mnie nauczył wszystkich manewrów, że mogłem je zrobić nawet wyrwany ze snu. Podobało mi się również to, że dużo się u nich jeździ po trasach egzaminacyjnych, ale w sumie co się dziwić, skoro mają plac manewrowy niedaleko WORDu. Moim zdaniem to świetna szkoła, co potwierdza też ranking zdawalności.
ODPOWIEDZ