Paleta kurierem

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

Paleta kurierem

Post autor: sekki »

Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Awatar użytkownika
akihabara
Posty: 89
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:43

Re: Paleta kurierem

Post autor: akihabara »

sekki pisze: ↑20 maja 2021, 14:54 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Nie wiem konkretnie który będzie najlepszy, bo wybór jest duży. Dlatego też większość osób porównuje oferty u brokerów kurierskich - tobie też radzę. Znajdziesz tam palety międzynarodowe , krajowe oraz klasyczne przesyłki
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

Re: Paleta kurierem

Post autor: gross »

sekki pisze: ↑20 maja 2021, 14:54 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Dobrego palety kurier znajdziesz na portalu brokera kurierskiego. Nie sprawdzałaś jeszcze? To jest najlepsza i najszybsza metoda na znalezienie dobrej oraz taniej firmy
maliś

Re: Paleta kurierem

Post autor: maliś »

Jeśli chcecie z waszej firmy wysyłać palety, to na pewno przyda się paleciak elektryczny z masztem. Takie urządzenie jest niezwykle pomocne i przydatne. Możne je wykorzystać do transportu palet. Trudno sobie wyobrazić ręczne ich przenoszenie. Jest to męczące i bardzo czasochłonne. Warto więc pomyśleć o tego typu rozwiązaniu, bo przynosi ono naprawę wiele korzyści.

warsztat motocyklowy wyposażenie
poliś

Re: Paleta kurierem

Post autor: poliś »

Poczytajcie sobie tutaj https://waw4free.pl/informacja-974-prze ... dla-ciebie w jaki sposób działa paleciak. Jest to naprawdę ciekawe i praktyczne rozwiązanie, które się sprawdza w magazynach i firmach produkcyjnych. Można sobie w ten sposób znacznie ułatwić pracę. Pomyślcie koniecznie o tego typu rozwiązaniu. Uważam, że naprawdę się sprawdza i warto w coś takiego zainwestować.
ODPOWIEDZ