Opinie o Drukarkach Epson

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 58
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:44

Opinie o Drukarkach Epson

Post autor: lila87 »

Jaką opinie macie na temat drukarek Epson? Jak sprawdzają się ich promocje, korzystacie z nich? Podobają mi się z opisu modele te nowsze i droższe. Jestem ciekawa waszych opinii!

canopen opis
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:29

Re: Opinie o Drukarkach Epson

Post autor: polka23 »

Używam, kupowałam w promocyjnej ofercie się sprawdziła taka oferta. Mają łatwą obsługę te drukarki. Sprawdzają się w druku kolorowym i czarny jeżeli jest to model odpowiedni, a także te nowsze i droższe modele potrafią zdjęcia drukować.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:25

Re: Opinie o Drukarkach Epson

Post autor: janeczka88 »

U nas model L365 od wielu lat drukuje bez żadnych problemów. Teraz jest wiele modeli nowszych na które warto zwrócić uwagę. Wydaje mi się, że warto zerknąć przy okazji na okazje cenowe z zapasem tuszu, bo jest sporo ciekawych modeli w tej promocyjnej ofercie.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Opinie o Drukarkach Epson

Post autor: Zrelaksowana »

Nie miałam nigdy do czynienia z takimi drukarkami, ale jeśli miałabym Ci jakieś polecić, to polecam drukarki Brother, których bardzo szeroką ofertę znajdziesz na stronie https://www.drukuj24.pl/kategoria/brother-1.html. Ja miałam już dwie drukarki tej firmy i byłam z nich bardzo zadowolona. Są praktycznie bezawaryjne, a tusz do nich nie są drogie ;)
ODPOWIEDZ