Opiekun osoby starszej

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Kapoeć3

Opiekun osoby starszej

Post autor: Kapoeć3 »

Zastanawiam się, jak wygląda praca opiekunki osób starszych? Może ktoś z Was pracuje w tym zawodzie i podzieli się opiniami na ten temat? Zależy mi na obiektywnym spojrzeniu, a nie na samych minusach. Zastanawiam się, jak wygląda praca opiekunki osób starszych? Może ktoś z Was pracuje w tym zawodzie i podzieli się opiniami na ten temat? Zależy mi na obiektywnym spojrzeniu, a nie na samych minusach.
miętka1

Re: Opiekun osoby starszej

Post autor: miętka1 »

Jeśli chodzi o tego rodzaju pracę to jak najbardziej można takie oferty znaleźć. Jak dla mnie najlepiej i najpewniej to przez agencję taką jak https://eopiekunka.pl/ . Tutaj każda oferta jest wcześniej sprawdzona, to ważne bo nie jedzie się w ciemno. Ich podejście jest kompleksowe. Pomagają z załatwieniem formalności, samym wyjazdem oraz pobytem. Każda zatrudniona osoba ma swojego koordynatora, jest też darmowa niemiecka opieka zdrowotna. W sumie o nic nie trzeba się martwić, a jednak kasa zupełnie inna niż tu w kraju.
knosał

Re: Opiekun osoby starszej

Post autor: knosał »

Opiekunka dla seniorów w Niemczech to zajęcie bardzo cenione. Moja mama chce podjąć właśnie tam taką pracę. Póki co sporo na ten temat czyta. Na tej stronie https://www.czecho.pl/wiadomosci/34412- ... -starszych znalazłam wiadomości, które mocno ją zainteresowały.
ODPOWIEDZ