opakowania z nadrukiem fleksograficznym

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 33
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:47

opakowania z nadrukiem fleksograficznym

Post autor: Lusia »

Cześć i czołem. Poszukujesz renomowanej drukarni opakowań z nadrukiem fleksograficznym? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę strony internetowej https://bisspackaging.co.uk/. W tej renomowanej drukarni wydrukujesz opakowania na pieczywo, mięso, ryby, środki higieniczne, kwiaty i wiele innych artykułów.
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: opakowania z nadrukiem fleksograficznym

Post autor: didi »

Rozumiem, że zajmują się nadrukiem na opakowaniach kartonowych? Wezmę pod uwagę ich ofertę. Z pewnością będę potrzebował czegoś w tym stylu na swój produkt. Na razie omawiań kwestię opakowań styropianowych EPP z firmą Hirsch Porozell http://www.hirsch-porozell.pl/produkcja ... ukcja.html. Mają się zająć projektem i produkcją, to specjaliści w swojej branży. Później będę myśleć o opakowaniach kartonowych i nadruku.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: opakowania z nadrukiem fleksograficznym

Post autor: obozowicz »

Ja właśnie takimi kwestiami się najbardziej interesuje i udało mi się namierzyć właściwą maszynę do takich nadruków. Jak widziałem to doskonale sprawdza się https://www.zemat.com/pl/maszyny-do-pud ... h/flexomat która w bardzo solidny i szybki sposób nanosi druki na opakowania kartonowe. Fajne rozwiązanie, gdyż możemy zacząć personalizację opakowań.
ODPOWIEDZ