Nowoczesny dom z drewna

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:50

Nowoczesny dom z drewna

Post autor: magdap »

Hej, czy ktoś poleca może jakąś sprawdzoną firmę, która mogłaby zaprojektować nowoczesny dom z drewna?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 63
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:01

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: kasiunia »

Nie znam akurat takiej firmy ale rzeczywiście z drzewa wykonuje się coraz więcej elementów konstrukcyjnych https://mgdachy.pl/drewno/ .W firmie mg dachy z pewnością będą wiedzieć kto się tym tematem zajmuje a nie wykluczone ,że i oni także mogą pomóc. Tak czy inaczej w tak istotnych sprawa trzeba szukać u źródła i rozmawiać z fachowcami.
Awatar użytkownika
Czarna
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:14

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Czarna »

Kompletnie się na tym nie znam. Może ktoś inny da znać?
Ale bać się śmierci i nie chcieć umrzeć to dwie różne rzeczy.
Awatar użytkownika
merkis05
Posty: 57
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:25

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: merkis05 »

W moim drewnianym domu ciągle słyszałem żerujące na elementach konstrukcyjnych korniki. Poszukując sposobu na to jak pozbyć się kornika trafiłem na stronę internetową korniki.net, na której znalazłem firmę Drevpol, która profesjonalnie zajmuje się zwalczaniem tych szkodników. Drevpol skutecznie pomógł mi pozbyć się kornika z mojego domu.
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: felen »

Jeśli masz dom z drewna i chcesz żeby był nowoczesny to skorzystaj z oferty firmy https://www.drutex.pl/ która posiada gamę nowoczesnych produktów z zakresu stolarki okiennej. Znajdziesz tam okna, drzwi czy rolety wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Możesz zamówić okna wykonane z drewna lub tradycyjne z PVC.

ostropest plamisty cena w skupie
ODPOWIEDZ