Niania - praca, którą łatwo dostać?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: redżinafalandżi »

Czy to rzeczywiście jest tak prosto?
Tutaj https://helphoo.com/pl/blog/opieka-nad-dziecmi widziałam ciekawe artykuły z tematyki niania praca.
Jest tam sporo przydatnych informacji i podpowiedzi.
Zastanawiam się jednak, na co trzeba uważać. Jak można też podnieść swoje kwalifikacje?
Są jakieś kursy albo coś w tym stylu?
Awatar użytkownika
JaninskaAnna
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:39

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: JaninskaAnna »

Poszukać można na różnych portalach ja pracę w lublinie u siebie znalazłam na https://www.gowork.pl/praca/lublin;l jako opiekunka jest też dużo ofert pracy
Awatar użytkownika
mojrelaks
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2019, 13:27

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: mojrelaks »

Dużo łatwiej będzie dostać taką pracę, jeśli skończymy specjalny kurs na opiekuna niania.pro/opiekun2/ . Rodzice w obecnych czasach bardzo patrzą na dodatkowe kompetencje, świadczy to o chęci ich podnoszenia. Taka osoba, najczęściej wykazuje dużo większe zaangażowanie. Kurs jest bardzo fajnie zaprojektowany, ilość godzin nie jest przytłaczająca, sama wiedza jest też przekazywana w łatwy i przystępny sposób.
Jędza

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: Jędza »

A może zamiast pracy jako niania lepiej będzie jak wybierzesz taką ofertę https://konsultantka.pl/ Pracodawca gwarantuje pakiet próbek na start i rozwojowe warunki. W miarę wzrostu sprzedaży dostaniesz wyższe marże zakupowe więc po sprzedaży zostanie więcej dla ciebie. Produkty są wysokiej jakości ale w rozsądnej cenie więc klientek na pewno nie będzie brakować. Rozważ taką opcję bo może być znacznie lepsze niż niańczenie.
Różdżka

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: Różdżka »

Jeśli masz kwalifikacje to napewno łatwo dostaniesz prace niani ,nawet za granica, przeglądaj sobie oferty na https://praca.dojczland.info/ Tam jest naprawde bardzo dużo dobrych ofert. Mam koleżankę, która straciła prace przez pandemię i na tym portalu szybko prace znalazła. Warto szukać, bo oferują naprawdę dobre pieniądze ;)
Awatar użytkownika
Magdek
Posty: 91
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:35

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: Magdek »

Czy to w zawodzie niani czy wielu innych bardzo pomocna jest znajomość chociażby języka angielskiego. Też łatwiej odważyć się wyjechać za granicę, jak człowiek potrafi się bez problemu porozumieć. Podsumowując, znajomość języka się przydaje. Dlatego ja się uczę i z pomocą takich lekcji jak ta https://youtu.be/ycNeXWpUM4o o angielskich zwrotach, to widzę efekty tej nauki. Już wcześniej trochę się uczyłam angielskiego w szkole językowej. Ale takie podejście do nauki jak tutaj jest o wiele lepsze, prostsze przede wszystkim. Człowiek się nie zniechęca, tylko chce się dalej uczyć.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: Zrelaksowana »

A skoro już o pracy mowa, to czy ktoś z Was wyjeżdża może do pracy za granicę? Ja słyszałam, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, której oferta jest dostępna na stronie internetowej https://polandworkforce.com/ organizuje takie wyjazdy do różnych państw :) Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
Dżasta

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: Dżasta »

Jednym z najważniejszych aspektów poszukiwania pracy jest dostęp do aktualnych i wiarygodnych ofert. Platforma https://www.globelus.pl/oferty-pracy/po ... dkarpackie zapewnia dostęp do szerokiego spektrum ogłoszeń zatrudnienia w województwie podkarpackim. Strona jest regularnie aktualizowana, co gwarantuje dostępność najnowszych ofert, a łatwy w obsłudze interfejs ułatwia nawigację i wyszukiwanie.

gdzie kupić spodnie moro
Romek

Re: Niania - praca, którą łatwo dostać?

Post autor: Romek »

Ważne jest, aby każdy pracownik miał świadomość swoich praw do uczciwego wynagrodzenia, w tym do wynagrodzenia za nadgodziny oraz innych świadczeń pracowniczych. Znajomość tych praw jest kluczowa w negocjacjach z pracodawcą oraz w przypadku konieczności dochodzenia swoich roszczeń. Artykuł dostępny na https://www.tychy.info/wiadomosci/19947 ... -pracownik dostarcza wartościowych informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ