Najlepsze opakowania

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 33
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:47

Najlepsze opakowania

Post autor: Lusia »

Dlaczego warto kupić opakowania od AMT Kartony? Przede wszystkim to renomowana firma, która dba o najwyższą jakość każdego wyprodukowanego pudełka. Ważna jest dla nich ochrona środowiska – każde pudełko można poddać recyklingowi.
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 91
Rejestracja: 22 sie 2019, 22:38

Re: Najlepsze opakowania

Post autor: Kamila »

W mojej opinii nieporównywalnie lepsze od kartonowych są styropianowe opakowania. Zapewniają przede wszystkim ochronę zawartości pudełka przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wskutek zmienności temperatur. Chyba nie muszę tłumaczyć, że podczas magazynowania czy transportu jest takie ryzyko. Styropian zaś skutecznie je ogranicza. Poczytaj najlepiej o tym: http://www.hirsch-porozell.pl/pl/opakow ... ronne.html , na stronie znajdziesz również propozycje opakowań ze styropianu, zarówno dużych np. na sprzęt AGD jak i mniejszych- na drobną elektronikę.
klasya

Re: Najlepsze opakowania

Post autor: klasya »

fajnie że dzielicie sie takimi informacjami, ciekawe czy nadal sa aktualne bo ja też zaczynam się za dobrymi opakowaniami właśnie rozglądać, możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 66
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Najlepsze opakowania

Post autor: begonia »

Potrzebne Ci kartony do przeprowadzki ? Jeśli tak to możesz je bez problemu zamówić w sklepie Pakolandia. Jest tam też wszystko co potrzebne żeby się wygodnie spakować. Między innymi możesz zamówić tam worki, folię i taśmę klejącą
Tina6

Re: Najlepsze opakowania

Post autor: Tina6 »

To, co ma znaczenie przy wyborze opakowań to przede wszystkim wytrzymałość i dobranie do konkretnego produktu. W kwestiach cięższych pakunków na pewno liczy się to podwójnie, ponieważ ich transport i ilość, często jest spora i nie jest trudno o uszkodzenia. Polecam zatem zajrzeć na karton wielkogabarytowy https://compack.pl/opakowania-wielkogabarytowe/ i sprawdzić ich ofertę.
Lenka8

Re: Najlepsze opakowania

Post autor: Lenka8 »

Opakowania, szczególnie te do przemysłu, wymagają wszelkich norm, ale i wyraźnej wytrzymałości, która pozwoli na zaspokojenie wszelkich potrzeb w tym wymiarze. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmuje się tego typu propozycjami, zachęcam do zajrzenia na stronę https://www.paktainer.com.pl/worki-big-bag-500kg/ gdzie trafisz na jakościowe rozwiązania takie jak big bag 500 kg.
Magdal

Re: Najlepsze opakowania

Post autor: Magdal »

Dostarczanie opakowań, które spełniają obecne wymogi i standardy branżowe, jest priorytetem dla każdego producenta. Na https://www.efekt.eu/oferta/rozne producent opakowań foliowych prezentuje swoje rozwiązania, które mogą pomóc w optymalizacji procesów pakowania i magazynowania. Dobrze jest zapoznać się z ofertą.
ODPOWIEDZ