Najlepsza kancelaria

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Patka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:36

Najlepsza kancelaria

Post autor: Patka »

Potrzebujesz pomocy w doborze optymalnych form i warunków zatrudnienia? A może potrzebujesz reprezentacji w postępowaniach sądowych? Jeśli tak to polecam skontaktować się z https://jrkancelaria.pl.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Najlepsza kancelaria

Post autor: carbonara »

U nas też kancelaria załatwia takie sprawy. Prawnicy w takiej firmie jak nasza bardzo się przydają bo kancelaria prawo IT doskonale zna i załatwia za nas wszelkie sporne sprawy a także w razie potrzeby reprezentuje nasze interesy przed sądem
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Najlepsza kancelaria

Post autor: drakarisczy5 »

Mogę Ci spokojnie polecić ten adres : http://www.kancelaria-notarialna.net/ Zadzwoń sobie najlepiej i pogadaj na tematy, jakie Cię interesują. Myślę, że bez większych problemów umówisz się na spotkanie. A jeśli już teraz masz sprecyzowane wymagania, to na ich stronie dostępny jest również kalkulator, dzięki którym obliczysz ile mniej więcej będzie trzeba zapłacić 😊
Awatar użytkownika
Gilmor
Posty: 90
Rejestracja: 21 sty 2020, 15:19

Re: Najlepsza kancelaria

Post autor: Gilmor »

Co do kancelarii notarialnej to u nas kilka razy sprawdziła się kancelaria Jeziorscy http://www.jeziorscy.com.pl/ ze Zgierza. Na bank spodoba wam się dobra taksa plus solidność i miła atmosfera. Zdecydowanie można na nich polegać.
Awatar użytkownika
Inga31
Posty: 31
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:27

Re: Najlepsza kancelaria

Post autor: Inga31 »

Uważam, że Kancelaria Sobczak Maciejewska, jest godna uwagi, wielu moich znajomych miało do czynienia z tą kancelarią i są również zadowoleni. Profesjonalne podejście oraz ogromne zaangażowanie, kontakt w każdym momencie ułatwiony.
ODPOWIEDZ