Muzyka Disco Polo - lubicie?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Muzyka Disco Polo - lubicie?

Post autor: AlicjaKos »

Cześć,
Lubicie disco polo? Jeżeli tak i tez macie swoje ulubione zespoły, to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na portal Disco Polo na którym będziecie mogli liczyć na ciekawe artykuły, nowe teledyski i jednocześnie różne materiały na przykład z koncertów. Pozdrawiam i mam nadzieję, że też znajdziecie coś interesującego dla siebie :)
Awatar użytkownika
Bunia33
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:41

Re: Muzyka Disco Polo - lubicie?

Post autor: Bunia33 »

Na co dzień słucham muzyki różnych gatunków i żadnego z nich w sumie nie skreślam. A odkąd odkryłam stronę gdzie są dostępne mp3 z yotube mogę wszystkie utwory pobierać za darmo na swój dysk. Wtedy możliwe jest ich odsłuchiwanie bez internetu na komputerze czy telefonie. W ten sposób bez ponoszenia kosztów można sobie skompletować pokaźną audiotekę.
kaczuśa

Re: Muzyka Disco Polo - lubicie?

Post autor: kaczuśa »

Tak naprawdę moim zdaniem nie ma znacznie jakiej kto słucha muzyki. Ważne jest to, żeby jej jakość była odpowiednia. Muzyka nie ma męczyć tylko cieszyć i relaksować. Dlatego tak ważne jest to, aby sprzęt był dobrej jakości. Szukając takiego głośnika natrafiłam na stronę http://bangolufsen.pl/ , gdzie znalazłam to, czego szukałam. Taki głośnik posłuży długi czas.
Awatar użytkownika
Ogrodniczka
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Muzyka Disco Polo - lubicie?

Post autor: Ogrodniczka »

Tak jak mówisz, muzyka jest dla wszystkich, każdy ma jakieś tam swoje upodobania muzyczne. Głośniki bezprzewodowe bardzo fajnie się sprawdzają, ja zawsze swój zabieram na wakacje. Pewnie zgodzicie się ze mną, że firma JBL jest jedną z lepszych. Jak będziecie chcieli sprawić sobie taki głośnik to na stronie https://www.ceneo.pl/Glosniki_przenosne/p:JBL.htm powinniście odpowiedni znaleźć.
ODPOWIEDZ