Miłość w sieci

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Miłość w sieci

Post autor: Vaneska »

Nie jest wyjściem wejście na pierwszy lepszy portal, gdzie nie wiadomo na kogo się trafi. Warto zadbać o to, by znajomości czy nawet randki były bezpieczne, a oferty poważne. Przecież wiele się teraz słyszy o wszelkich oszustach, warto o tym pamiętać zanim się rzuci w wir nowych znajomości. Wiele osób szukając swojej drugiej połówki zagląda na MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne i to z powodzeniem, bo jest to sprawdzona i bezpieczna forma nawiązywania znajomości.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 58
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:44

Re: Miłość w sieci

Post autor: lila87 »

Miłości w sieci wiele osób szuka tak naprawdę. Wiele z nich zastanawia się czy kocha dana osoba jeżeli to taka miłość sieciowa. Ostatnio czytałam na ten temat fajny artykuł na https://randkuj.my/czy-on-mnie-kocha . Mają tam wiele ciekawych informacji na różne tematy.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Miłość w sieci

Post autor: Liliana »

Coraz więcej osób szuka miłości w ten sposób, choć ja mam co do tego mieszane uczucia, ale wiadomo - wszystko jest możliwe. Ludzie nie chcą być sami, dlatego chwytają się każdej możliwości, a rząd też nie pomaga. Słyszeliście o podatku bykowym? Tutaj jest o tym więcej: http://polowki.pl/co-to-jest-podatek-by ... la-singli/. Bycie singlem jest coraz bardziej potępiane przez społeczeństwo, a przynajmniej do tego właśnie zmierza to wszystko.
Awatar użytkownika
krzysiuMiSiU
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2020, 17:35

Re: Miłość w sieci

Post autor: krzysiuMiSiU »

Ja raczej nie wierzę w taką miłość.
agapiś

Re: Miłość w sieci

Post autor: agapiś »

Ostatnio w sieci pojawił sie artykuł o tym https://randkuj.my/
CZORNETÓWSKI

Re: Miłość w sieci

Post autor: CZORNETÓWSKI »

Myślę, że teraz miłość można znaleźć wszędzie. Niestety nie zgadza się z tym widocznie pewna stacja telewizyjna, publiczna, która ma problem z wyemitowaniem spotu reklamowego Durex. Ukazano tam parę homoseksualistów i chyba to kogoś zgorszyło w zarządzie telewizji. Dla mnie to normalna sprawa, a dla Was?
ODPOWIEDZ