medycyna estetyczna

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Beatrycja_85
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2022, 10:00

medycyna estetyczna

Post autor: Beatrycja_85 »

Gdzie najlepiej wykonują zabiegi medycyny estetycznej w Katowicach? Ciekawi mnie wasze zdanie, szczególnie że ja sama nie byłam jeszcze nigdy na żadnym zabiegu, a planuję kilka. Chcecie opowiedzieć o swoich doświadczeniach z kliniki? Przyznam szczerze, że to by mi też bardzo pomogło w zdecydowaniu się czy finalnie zapisać się na zabieg czy nie, także zapraszam do dyskusji :)
kama88

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kama88 »

I super... Ja też cenię sobie takie zabiegi z medycyny estetycznej, bo naprawdę są efektywne i bezpieczne. Moja przyjaciółka ostatnio była w klinice https://estetycznakatowice.pl/ i naprawdę była zadowolona z wykonanego zabiegu. A z tego co wiem, to korzystała z usługi mezoterapia igłowa Katowice i coś tam jeszcze. Także można rzec, że gabinet jest już sprawdzony.
kevka

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kevka »

W dziedzinie poprawy urody jest mnóstwo ciekawych zabiegów, które mają pozytywny wpływ na wygląd oraz problemy zdrowotne. Polecam przeczytać artykułhttps://kobietaistyl.pl/nowoczesne-rozwiazania-w-medycynie-estetycznej-poznaj-laseroterapie/ dla osób zainteresowanych, gdzie można dowiedzieć się więcej na ten temat.
ODPOWIEDZ