Mary Kay

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Linka
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2019, 18:15

Mary Kay

Post autor: Linka »

Znacie kosmetyki Mary Kay? Ja je bardzo lubię i ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie dorobić sobie do domowego budżetu, skoro i tak chwilowo siedzę z dzieckiem w domu. Myślicie, że warto się w to zaangażować?
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 16
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:08

Re: Mary Kay

Post autor: Olga »

Niedawno interesowałam się tematem, bo koleżanka się tym zajmuje. Ma podobną sytuację jak Ty, małe dziecko i chciała trochę wyrwać się do ludzi, a przy okazji zarobić. Jakie masz wątpliwości? :)
Awatar użytkownika
OskaruNia
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:32

Re: Mary Kay

Post autor: OskaruNia »

Ja nie znam takich kosmetyków.
Awatar użytkownika
Bunia33
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:41

Re: Mary Kay

Post autor: Bunia33 »

Jedną z moich ulubionych kosmetyków jest póki co ta - https://www.cocolita.pl/vichy Jeszcze się nie zawiodłam na ich kosmetykach i jestem z nich bardzo zadowolona. W ofercie są świetne kremy nawilżające czy kosmetyki do oczyszczania twarzy. Dzięki nim można w znaczący i widoczny sposób poprawić stan cery i wyleczyć się z problemów skórnych.
Awatar użytkownika
Linka
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2019, 18:15

Re: Mary Kay

Post autor: Linka »

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Olga, głównie chodzi o to, że przy dziecku różnie bywa z czasem i możliwościami. Jak się okaże, ze dostanę jakiś target do wyrobienia, a temu nie podołam, to co? Czy nie ma tam jakichś dziwnych norm i mogę pracować ile chce i dam rade? Od czego w ogóle zacząć?
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 16
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:08

Re: Mary Kay

Post autor: Olga »

Niedawno interesowałam się tematem, bo koleżanka się tym zajmuje. Ma podobną sytuację jak Ty, małe dziecko i chciała trochę wyrwać się do ludzi, a przy okazji zarobić. Jakie masz wątpliwości? :)
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Mary Kay

Post autor: mikolaj2 »

Moja znajoma ma małe dziecko, dorabia sobie zdalnie z domu, pisząc bloga i inne artykuły sponsorowane załączjąc do nich linki z blogów i tym sposobem biznes się kręci.
ODPOWIEDZ