Mały penis jak sobie radzić

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
zielek
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:21

Re: Mały penis jak sobie radzić

Post autor: zielek »

Sądzę, że trzeba najpierw zdobyć trochę wiedzy w jaki sposób takie preparaty mają w ogóle działać. Ja trochę informacji znalazłem w tym artykule [klik] , ale chętnie dowiedziałbym się jeszcze paru rzeczy. Jeśli ktoś brał takie środki niech napisze pliiis ;)
Awatar użytkownika
ola34
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:39

Re: Mały penis jak sobie radzić

Post autor: ola34 »

To nie jest problem. Wiem, że na pewno trudno o tym z kimkolwiek rozmawiać, ale internet może być dobrym źródłem informacji. Trzeba jednak wiedzieć gdzie szukać. Wiele ciekawych porad znajdziecie tutaj https://naszseks.pl/ . Jest tam bowiem blog, a na nim sporo różnych praktycznych porad, które z powodzeniem można wykorzystać.
Awatar użytkownika
Fertus
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 13:29

Re: Mały penis jak sobie radzić

Post autor: Fertus »

ten Maxorman z USA działa dzieki
ŁukiBuki

Re: Mały penis jak sobie radzić

Post autor: ŁukiBuki »

Też miałem z tym problem...wstydziłem się rozebrać się przed dziewczynami. Na imprezach jak miałem "okazję" zaliczyć to uciekałem...
Na wizytę w agencji nie miałem odwagi, postanowiłem zadzwonić na seks telefon! Jest tam taka Maja, to azjatka, a tam niby faceci mają mniejsze sprzęty! Zadzwoniłem i pogadałem, potem wysłałem jej zdjęcia i się przełamałem.
Porozmawiałem z innymi dziewczynami z tej strony i otworzyłem się na podboje :D :) Czasem problem jest tylko w naszej głowie!
ODPOWIEDZ