Lekarz online

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Lekarz online

Post autor: Nisko »

Korzystaliście już z usług lekarza online? Zastanawiam się nad wizytą dostepna tutaj https://zdalnaprzychodnia.pl/lekarz-online/ ponieważ trochę obawiam sie wizyty w poczekalni i oczekiwania na wizyte. Tak przez internet jest bezpieczniej.
TomaszR

Re: Lekarz online

Post autor: TomaszR »

Chciałem podzielić się z Wami moim odkryciem. Radamed to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto ceni sobie czas i wygodę. E-recepty, e-zwolnienia i konsultacje online w zaledwie 15 minut? Tak, to możliwe! Sprawdźcie sami tutaj: https://radamed.pl/. Plus ten rabat 20% na drugie zamówienie – mega!
jowi944

Re: Lekarz online

Post autor: jowi944 »

Jeśli chcecie skorzystać z sieci medycznej, która obejmuje około 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej oraz 2400 placówek stowarzyszonych w 600 miastach w Polsce, to warto wejść na stronę https://zdrowie.pzu.pl/ , aby poznać ich pakiety medyczne dostępne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.
złośnica

Re: Lekarz online

Post autor: złośnica »

O zdrowie należy dbać, dlatego ważne jest to, żeby chodzi do lekarzy. Tutaj https://www.proctomed.pl/ macie dlatego namiar na dobrą klinikę, gdzie możecie zgłosić się do specjalistów, którzy znają się na różnych chorobach jelit oraz odbytu. Tam możecie liczyć na kompleksowe, medyczne wsparcie.
Jagoda33

Re: Lekarz online

Post autor: Jagoda33 »

Zdrowie to priorytet. Radamed.pl - https://radamed.pl/ zapewnia błyskawiczne konsultacje lekarskie i e-recepty, które można otrzymać w zaledwie 15 minut. Dodatkowo, po pierwszym zamówieniu dostępny jest kod z rabatem 20% na przyszłe usługi. Konkurencyjne ceny czynią ich ofertę wyjątkowo atrakcyjną.
ODPOWIEDZ